• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Дві школи на Вінниччині отримали спортінвентар в акції «Спорт заради Перемоги» – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Бер 7, 2024
Дві школи на Вінниччині отримали спортінвентар в акції «Спорт заради Перемоги» – Вінниця Преспоінт

Акція «Спорт заради Перемоги» продовжує діяти на Вінниччині. Благодійники з фонду Миколи Філонова «Українській Альянс» за підтримки БФ «МХП-Громаді» вже понад рік привозять спортінвентар у різні села та містечка.

«Ми хочемо сьогодні щиро подякувати представникам благодійного фонду «Українській Альянс» і зокрема Миколі Валерійовичу Філонову за надану нам благодійну допомогу, у вигляді спортивного інвентарю.

В нас такий нелегкий час і дуже приємно, що переймаються проблемами наших навчальних закладів. Думають про фізичний розвиток наших діток чиї батьки зараз захищають нашу Україну», – подякувала благодійникам Олена Катеринич, директорка гімназії з дошкільним підрозділом села Заливанщина.

Свої потреби школи формують самостійно. Це мати, гімнастичне спорядження, м’ячі футбольні, волейбольні та баскетбольні, набори для настільного тенісу, сітки, шахи, шашки та безліч інших потрібних спортивних знарядь.

«Вважаю що цей інвентар, під час воєнних подій, підтримує дітей, допомагає їм зняти психологічний стрес. А також, допомагає дітям тримати своє тіло в хорошій формі», – каже Олег Зічко, Директор козятинської гімназії №9

За словами директора гімназії №9, важко переоцінити ту користь, яку приносить спорт для дітей. Розповідає, що його учні брали участь у відборах спортивного марафону «Пліч-о-пліч», але в цьому році не пройшли. Втім сподіваються на кращі спортивні результати в наступному сезоні. А благодійники своєю чергою пообіцяли посприяти юним спортсменам новеньким обладнанням.

Нагадуємо освітянам, що алгоритм отримання саме такої благодійної допомоги простий, директори шкіл мають звернусь з відповідним запитом до Міжнародного благодійного фонду Миколи Філонова «Українській Альянс» та сформувати перелік потреб.

Акція “Спорт заради Перемоги” діє на Вінниччині постійно. В ній взяли участь уже багато шкіл з різних сіл, міст та містечок. Про це ви можете прочитати в наших попередніх матеріалах:

Благодійники передали школам спортінвентар: На Вінниччині триває акція «Спорт заради Перемоги!»

На Вінниччині триває акція Благодійного Фонду «Миколи Філонова «Спорт заради Перемоги». ВІДЕО

На Вінниччині триває благодійна акція «Спорт заради Перемоги»

«Спорт заради Перемоги». Козятинські школярі отримали новий спортивний інвентар

Корделівський опорний ліцей отримав спортивне приладдя для школярів. Відео

Школи Козятина отримали спортивний інвентар від благодійників

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *