Два міста-господарі Євро-2020 підтвердили готовність прийняти матчі турніру у 2021 році

Дублін та Бухарест готові прийняти матчі фінального турніру Євро-2020 у 2021 році. Турнір було перенесено з літа 2020 року через пандемію коронавірусної інфекції.

Після цього ЗМІ повідомили, що кількість міст-організаторів може бути зменшена. Повідомлялося, що федерації футболу Іспанії та Італії висловили сумніви щодо своєї готовності провести турнір, з огляду на величезну кількість смертей через COVID-19 і падіння економіки. 

“Оргкомітет Дубліна дав принципову згоду продовжувати виконувати роль міста-організатора. Разом з іншими зацікавленими сторонами і УЄФА в найближчі тижні ми продовжимо працювати, щоб вивчити всі деталі, необхідні для забезпечення успіху Євро в Дубліні в 2021 році”, – зазначили в оргкомітеті міста, який цитує ТАСС.

Також про готовність прийняти матчі Чемпіонату Європи наступного літа повідомили в організаційному комітеті турніру в Бухаресті.

Раніше УЄФА наголосив, що має намір зберегти розклад та місця проведення Євро-2020 у 2021 році.

Чемпіонат Європи з футболу заплановано у 12 містах континенту: Санкт-Петербурзі, Лондоні, Мюнхені, Баку, Римі, Бухаресті, Дубліні, Копенгагені, Більбао, Глазго, Будапешті та Амстердамі.

Дублін повинен прийняти чотири матчі – три на груповій стадії, а також одну із зустрічей 1/8 фіналу.
У Бухаресті заплановані два матчі збірної України на груповому етапі і ще одна гра суперників “синьо-жовтих” у групі С, а також поєдинок 1/8 фіналу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *