Два дублі та ефектний розгром: "Олімпік" познущався з "Маріуполя" в УПЛ

“Олімпік” здобув розгромну перемогу над “Маріуполем” у матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок на маріупольському стадіоні імені Бойка завершився з рахунком 4:1.

Ще до перерви гості відвантажили у ворота суперника три “сухі” м’ячі. Дублем відзначився Тарас Завійський, забивши на 8-й та 30-й хвилинах. Ще один гол на 14-й хвилині записав до свого активу Максим Дегтярьов.

У другому таймі донецька команда продовжила нещадно бити приазовців та провела четвертий гол. Дегтярьов на 54-й хвилині став автором другого дубля у поєдинку.

“Маріуполь” відповів голом Дмитра Мишньова на 65-й хвилині, що не поставило під сумнів результат матчу.

Незважаючи на розгромну поразку, “Маріуполь” (33 бали) зберіг 8-ме місце в турнірній таблиці. Приазовці випереджають полтавську “Ворсклу” на 5 очок.

Команда Олександра Бабича є головним претендентом, щоб приєднатися до “Олександрії”, “Колоса” та “Дніпра-1” у плейоф за потрапляння в Лігу Європи. Матчі між 5-8 командами УПЛ відбудуться 25 і 29 липня. У першому раунді (один матч) зіграють: 5 vs 8, 6 vs 7 команди. Переможці розіграють путівку в ЛЄ.

“Олімпік” з 27 балами піднявся на 10-те місце, обійшовши ПФК “Львів”.

У наступному турі “Маріуполь” 16 липня в Полтаві зійдеться з “Ворсклою”, “Олімпік” у цей же день посперечається зі “Львовом”.