• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Для військових на реабілітації у Вінниці влаштували спортивний захід

ВідФролова Марія

Лют 11, 2024
Для військових на реабілітації у Вінниці влаштували спортивний захід

Спортивний захід, спрямований на підтримку та відновлення сил військовослужбовців, які перебувають на реабілітації, відбувся 8 лютого на базі одного зі спорткомплексів. Організував дружні змагання комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Участь у спортивній події взяли 25 військовослужбовців. Захід відбувся на одній спільній локації, поділеній на різні майданчики, адаптовані для маломобільних людей. Спортивний захід охопив широкий спектр змагань, серед яких були дартс, теніс, шахи, шашки та баскетбол. Військовослужбовці брали участь як в індивідуальних, так і в командних змаганнях, створюючи конкурентну та одночасно дружню атмосферу.

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського, муніципалітет Вінниці продовжує приділяти увагу реабілітації воїнів.

Ми дякуємо Захисникам та Захисницям за оборону, – каже Сергій Краєвський. – Раді що можемо організовувати такі спортивні заходи для військовослужбовців. Сьогодні в межах дружніх змагань для наших Захисників облаштували різнопланові майданчики, аби кожен обрав той вид спорту, який йому до душі. 

Захід позитивно сприйняли військові, що перебувають на реабілітації. Організатори сподіваються, що такі спортивні зустрічі стануть регулярними та нададуть військовим можливість поспілкуватись та перезавантажитись.

Для військових на реабілітації у Вінниці влаштували спортивний захід

Своїми враженнями від дружніх змагань поділився Захисник України Армен. Чоловік з 24 лютого 2022 року пішов добровольцем у ЗСУ. Спочатку обороняв Київщину, згодом був у гарячих точках інших областей. Своє поранення отримав на Запоріжжі.

На мою думку, такі спортивні заходи корисні, особливо в такий непростий для українців час. Тут є побратими з якими можна поділитись думками та зіграти у спортивні ігри, попри отримані травми, – підсумував оборонець.

На завершення дружніх змагань усіх учасників нагородили грамотами, медалями та патріотичними подарунками від комітету по фізичній культурі та спорту міста.

Нагадаємо, у Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Змагання зібрали 410 спортсменів з 22 областей України та міста Київ, які боролися за першість у різних дисциплінах.

Джерело: vitatv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *