• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

День сім’ї у Вінниці: сьогодні містян об’єднав спорт на заході «Сильні, Вільні і Спортивні»

ВідФролова Марія

Тра 15, 2024
День сім’ї у Вінниці: сьогодні містян об’єднав спорт на заході «Сильні, Вільні і Спортивні»

Сьогодні,15 травня, в Україні та світі відзначають День сім’ї. Об’єднати багатодітні родини покликаний захід «Сильні, вільні і спортивні», який відбувся у Вінниці 15 травня. Подію організували департамент соціальної політики ВМР, комітет по фізичній культурі та спорту та Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

«Сьогодні гарний день, присвячений святу сім’ї. За дорученням міського голови Сергія Моргунова ми підтримуємо родини громади. Нехай усі родини України будуть вільними, сильними, щасливими і, що важливо, повними. Сьогоднішню подію ми влаштували, щоб розрадити дітей та їхніх батьків, подарувати їм позитивні емоції та солодкі презенти. Дякуємо партнерам за підтримку», – зауважила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

 Малеча на заході «Сильні, вільні і спортивні»

На заході були присутні й координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутати ВМР Андрій Піжевський та Олександр Мельник.

«Сім’я – це найцінніше, тому підтримка родин громади є надважливою, – вважає Андрій Піжевський. – Україна потребує не тільки Перемоги, але й зростання нації. А її основою є родини. Ми раді, що вдалося організувати такий цікавий і корисний захід для багатодітних сімей. На жаль, багато сімей виїжджають з країни, але ми маємо створювати в нашій державі такі умови, щоб батьки й діти хотіли залишатися та будувати своє майбутнє тут».

Організатори заходуОрганізатори заходу

Захід «Сильні, вільні і спортивні» розпочався зі спортивної вікторини. Потім дітки мали змогу спробувати свої сили на різних локаціях. Це шахи, шашки, настільний теніс, баскетбол, смуга перешкод, лабіринти, бадмінтон, гра «Серсо» (кільцекид). Ігри відбувалися під наставництвом тренерів міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Спортивна вікторина Спортивна вікторина

Загалом у заході взяли участь 35 дітей з 15 багатодітних родин. Своїх діток привела Катерина Дяченко. У жінки троє дітей, найменшому чотири роки, старшим двійнятам по 6.

«Зареєструватися і прийти на захід вирішили, щоб провести час всією сім’єю. Мені здається, такий захід – це чудова нагода усім погуляти та розважитися. Важливо, що тут представлені різні спортивні ігри. Зараз діти багато часу проводять у гаджетах, а сьогодні більше погуляють на свіжому повітрі, візьмуть участь в активностях, що піде на користь їхньому здоров’ю», – розповіла пані Катерина.

Діти отримали солодкі подарунки Діти отримали солодкі подарунки

Разом з дітьми заходом зацікавилася і Тетяна Берьозова. Жінка виховує трьох дітей. Найстарша, 12-річна Евеліна, розповіла:

«Зараз я ходжу на карате, а до цього три роки ходила на легку атлетику, якою планую продовжити займатися влітку. Люблю вивчати карате, тому що я так можу постояти за себе, а ще на гуртку у мене багато друзів. А легку атлетику люблю, тому що я енергійна. Сьогодні мені сподобалось грати у баскетбол, у мене це добре виходить».

Джерело: ВМР

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *