Чемпіонат світу-2022: колишній глава ФІФА назвав країни, які можуть прийняти мундіаль замість Катару

Експрезидент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Зепп Блаттер назвав три країни, які могли б стати господарками Чемпіонату світу 2022 року, якщо Катар позбавлять права проведення турніру через корупційний скандал.

На думку колишнього очільника ФІФА, мундіаль могли б прийняти Німеччина, Японія або США, які повинні бути господарями ЧС-2026 разом з Канадою та Мексикою.

“Німеччина могла б провести Чемпіонат світу замість Катару, але це буде означати, що турнір вдруге поспіль відбудеться в Європі. У зв’язку з цим такий варіант не буде пріоритетним.

США можуть прийняти ЧС-2022 замість ЧС-2026. Вони здатні встигнути з підготовкою, це ж не ракетобудування.

Ще один варіант – Японія. Вони боролися з Катаром за право проведення у 2022 році. На щастя, на ЧС-2022 буде тільки 32 команди, а не 48, як планувалося раніше. Організаційних зусиль буде не більше, ніж на Чемпіонаті світу 2018 року”, – наводить слова Блаттера ESPN.

Нагадаємо, на початку квітня Міністерство юстиції США виступило з доказами щодо підкупу Росії та Катару в проведенні Чемпіонатів світу 2018 та 2022 років. Незважаючи на це, більшість ЗМІ переконані, що Катар збереже право на проведення мундіалю.

Чемпіонат світу в Катарі збираються провести у незвичайні дати – від 21-го листопада до 18-го грудня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *