• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У військо завдяки співбесіді: у Вінниці розпочали роботу муніципальні рекрутингові центри. РЕПОРТАЖ – VежA

ВідФролова Марія

Тра 15, 2024
У військо завдяки співбесіді: у Вінниці розпочали роботу муніципальні рекрутингові центри. РЕПОРТАЖ – VежA


17:18

Become a Patron!

Сьогодні, 11 березня, у Вінниці розпочали роботу муніципальні рекрутингові центри на базі відділень “Прозорого офісу”. Такі центри мають допомогти вмотивованим українцям та українкам стати на бажану посаду у війську.

Аби дізнатись, як відбувається рекрутинг, ми відвідали відділення “Прозорого офісу” на вулиці Космонавтів.

Так, відвідувачі цього центру можуть поспілкуватись з двома військовими-рекрутерами 120-ї бригади територіальної оборони. І в цьому випадку “поспілкуватись” – чи не найбільш точне слово, яким можна описати процес рекрутингу.

Адже відвідувач може розпитувати про бажані посади, а може розповідати про себе, аби йому підшукали вакансію за наявним досвідом і навичками. Та й власне спілкування ні до чого не зобов’язує – можна заповнювати анкету зі своїми даними чи відкласти рішення долучитись до війська на потім, можна погоджуватись на запропоновані вакансії чи шукати можливості потрапити до війська іншим способом.

Хоча, власне, навіть заповнення анкети не зобов’язує підписувати контракт з підрозділом  чи мобілізуватись – це лише дасть змогу військовим перевірити, чи може і, чи має право людина долучитись на ту або іншу посаду до ЗСУ. Тому, взаємодіючи з рекрутерами, не варто непокоїтись через візит ТЦК чи вручення повістки “на виході”.

Загалом увесь процес нагадує співбесіду на звичайну цивільну посаду, хоча й з “військовими” особливостями – наприклад, для підтвердження своїх особливих навичок варто одразу брати відповідні документи (водійське посвідчення, сертифікат про закінчення курсів з тактичної медицини тощо).

– Сьогодні в нас було чотири людини – в результаті відбулось чотири консультації і була заповнена одна анкета. Це і студент, який цьогоріч закінчує ВНЗ та шукає військову спеціальність, яка відповідатиме освіті, і демобілізований чоловік, який хоче повернутись у військо, і ексмиротворець, який шукає військову посаду з урахуванням стану свого здоров’я, – розповідає військовий рекрутер Олександр Царевський.

І хоча рекрутинг здійснюють військові 120-ї бригади територіальної оборони, допомогти потрапити вони можуть не тільки у власний підрозділ. Що ж до найзатребуваніших посад, то в 120 бригаді найбільший попит – на стрільців та медиків.

– Наша задача – знайти людину під конкретну вакансію і допомогти їй потрапити в ЗСУ, в ідеалі – на довгострокову перспективу. Аби бути впевненими, що така людина не “злиється” та не піде у “відмову”, – додає Царевський.

Тому рекрутери звертають увагу на практичні навички людини – навіть якщо кандидат мав іншу освіту чи працював неофіційно, але має підтвердження своєї професійності.

Очікується, що рекрутингові центри працюватимуть у Вінниці тривалий період часу. Адреси та телефони муніципальних рекрутингових центрів у Вінниці:

пр.Космонавтів, 30, тел.: 098 050 51 10;

вул. Замостянська, 7, тел.: 097 953 60 32;

вул. Брацлавська, 85, тел.: 098 557 56 32.

Фото Євгена Симоненка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: vezha.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *