• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці запрошують охочих до участі в проєкті PROLEAP – пропонують і навчання, і роботу

ВідФролова Марія

Лип 4, 2024
У Вінниці запрошують охочих до участі в проєкті PROLEAP – пропонують і навчання, і роботу

Кваліфіковані працівники на ринку праці – це суттєве підсилення економічного потенціалу нашої громади. Шукачам роботи з Вінницької МТГ пропонують взяти участь в проєкті PROLEAP, присвяченому прискоренню професійного навчання. Проєкт стартував у травні, його реалізує Business People Club спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

За словами директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максима Мартьянова, цей проєкт буде цікавим для людей, які прагнуть самореалізації в Україні.

Міська влада активно працює над тим, щоб забезпечити потребу населення в працевлаштуванні і наших місцевих підприємств у кваліфікованих кадрах. На жаль, через війну ситуація на ринку праці ускладнилась, і ефективним вирішенням цього виклику є навчання та перекваліфікація спеціалістів. Проєкт PROLEAP, який Вінницька міська рада реалізує разом з Business People Club – це реальна можливість кардинально змінити фах та знайти роботу, яка принесе задоволення та гідну оплату для життя, – сказав Максим Мартьянов.

Справді, проєкт об’єднав роботодавців, владу, шукачів роботи та навчальні заклади з метою допомогти тим, хто шукає своє місце у житті, знайти роботу мрії, а роботодавцям – кваліфікованих працівників.

Керівниця Business People Club Надія Лисецька додала, що у проєкті PROLEAP можуть взяти участь люди різного віку та з різним досвідом. Проєкт передбачає спеціалізоване безкоштовне навчання, яке в результаті допоможе учасникам здобути нову професію.

Цей проєкт для молоді, що вперше шукає роботу, для тих, хто ніколи не мав досвіду роботи і зараз хоче вийти на ринок праці, незалежно від віку. Взяти участь у PROLEAP можуть люди, які вийшли на пенсію, але втомились сидіти вдома і прагнуть працювати, а також охочі вивчити щось нове та корисне, але не знають з чого почати. Хочу наголосити, що досвід роботи та вік кандидатів не має значення і навчання – безкоштовне! – сказала Надія Лисецька.

За словами організаторів проєкту, на учасників чекатиме:

  • безкоштовне навчання протягом чотирьох днів;
  • диплом після завершення навчання;
  • високооплачувана і перспективна робота;
  • колектив, де вас поважають незалежно від вашого віку та досвіду.

Які професії доступні:

  • Кухар (з/п від 20 000 грн);
  • Слюсар механоскладальних робіт (працівник на завод) – з/п від 15 000 грн;
  • Монтажник – з/п від 23 000 грн;
  • Менеджер з продажу – з/п від 20 000 грн;
  • Швачка — з/п від 18 000 грн.

Як зареєструватись

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстрацію за посиланням або зателефонувати/написати: 063-183-12-26 Ірина (Viber, Telegram)

Нагадаємо, зустріччю з депутатами міської ради закінчився проєкт “Професійні обрії”, де за два місяці школярі мали змогу познайомитися зі своєю майбутньою професією. Заходи, що допомогли школярам визначитись зі своєю майбутньою професією, організував департамент соцполітики Вінницької міськради спільно з Міжрегіональним координаційним гумштабом. У ньому взяли участь діти полеглих і безвісти зниклих захисників та переселенці. 

Джерело: vitatv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *