• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці запрошують на роботу водіїв та водійок трамвая, тролейбуса, автобуса

ВідФролова Марія

Лют 25, 2024
У Вінниці запрошують на роботу водіїв та водійок трамвая, тролейбуса, автобуса

Кваліфікованих водіїв, або ж тих, хто лише має бажання навчитись кермувати громадським транспортом чекають у «Вінницькій транспортній компанії». 

Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, своєчасну оплату праці та усі види соціальних відпусток. Окрім того, у транспортній компанії працює потужна профспілкова організація, яка стоїть на захисті своїх працівників.

Фахівці Вінницької транспортної компанії зазначають, що також для їх працівників гарантується:

  • формений одяг;
  • оплачувана щорічна та додаткова відпустка;
  • оплачувані листи тимчасової непрацездатності;
  • страховий стаж;
  • пільговий стаж;
  • за необхідності передбачене місце в гуртожитку.

Для кермування муніципальним автобусом потрібне водійське посвідчення категорії «D». А для тих, хто не має відповідних навичок кермування трамваєм та тролейбусом, проте бажає стати частиною великої компанії, яка уже 110 років здійснює пасажироперевезення на території Вінницької громади, діє система навчання та підтримки нових фахівців.

Куди й коли звертатись

За більш детальною інформацією можна звернутись у відділ кадрів «Вінницької транспортної компанії», який розташований за адресою Хмельницьке шосе, 29. 

Особисті зустрічі з громадянами проводять з 8:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00. Також для консультації можна звернутись за номером 67-10-22.

Нагадаємо, Вінницький обласний центр зайнятості нагадав, що діє новий порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Джерело: vitatv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *