• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Муніципальних рекрутингових центрах Вінниці підбили результати перших днів роботи – Вінниця 24

ВідФролова Марія

Чер 8, 2024
У Муніципальних рекрутингових центрах Вінниці підбили результати перших днів роботи – Вінниця 24

21 Березня, 2024, 9:06

Другий тиждень як у місті відкрили три Муніципальні рекрутингові центри. Їх розгорнули на базі трьох відділень ЦНАП «Прозорий офіс», а саме «Замостя», «Старе місто» та «Вишенька». На сьогодні, 20 березня, послугами центрів уже скористалося кілька сотень людей.

«Ми отримали понад 300 телефонних дзвінків. Надали більш як пів сотні консультацій. Оформили кілька десятків анкет для людей, які готові служити за контрактом чи мобілізацією, – розповідає координатор рекрутингових центрів Роман Ковальський. – Серед усієї кількості людей жінок приблизно 20 %. 80 % – це дорослі чоловіки до 50 років. Вже зараз до обласного центру приїжджають люди з районів на консультації, щоб мати максимально повну інформацію. Цікавляться службою в ЗСУ і внутрішньо переміщені особи. Ми перейшли на новий рівень спілкування військових та цивільних, а не такий, як показують у деяких соцмережах із “заламуванням рук”».

За словами координатора, серед тих, хто звертається, чимало людей, які усвідомлюють непросту ситуацію з призовом та можливість отримати повістку у найближчий час, тож заздалегідь приходять отримати консультацію – аби самому зробити вибір місця та фаху проходження служби. Кожна людина може бути потрібною у армії, головне правильно підібрати їй місце відповідно до запитів кандидатів – цьому і допомагають рекрутери.

Рекрутери мають військовий досвід, знають про службу зсередини та більш детально можуть розповісти цивільним потрібну інформацію. Це ті військові, які за станом здоров’я сьогодні не можуть бути на передовій, але прагнуть бути корисними армії.

Муніципальні рекрутингові центри – це пілотний проєкт Вінниці. Ініціатива їхнього створення – місцева та реалізується за сприяння 120 бригади Сил ТрО. Мета – сприяння мобілізації та надання можливості потенційним військовослужбовцям вибирати частину та фах для служби.

Муніципальні центри рекрутингу працюють за адресами:

просп. Космонавтів, 30;

вул. Замостянська, 7;

вул. Брацлавська, 85.

Довідки за телефонами:

+380979536032;

+380982786670;

+380679750480.

Джерело: 24.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *