• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Пів року роботи помічників ветеранів у Вінниці: послуги, результати, адреси

ВідФролова Марія

Тра 29, 2024
Пів року роботи помічників ветеранів у Вінниці: послуги, результати, адреси

З жовтня 2023 року помічники ветеранів встигли чимало. Про це розповів заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб – начальник відділу «Сервісний офіс у справах ветеранів» Олексій Замірко. За його інформацією, за 2023 рік помічники ветеранів опрацювали 1151 звернення, обслужили 949 людей та надали 5479 послуг. З початку 2024 року – 1263 звернення, 844 людини, 11 358 послуг відповідно.

Найактуальнішими питаннями при зверненнях були гарантії, пільги та права ветеранів, програми підтримки на державному та муніципальному рівнях, отримання публічних послуг та реабілітація. Гострим питанням залишається також отримання землі.

Нагадаємо, «Помічник ветерана» – це пілотний проєкт Міністерства у справах ветеранів. Вінницька область – один з тих регіонів, який взяв у ньому участь.

«Вінницька громада – це єдина громада, де повноцінно запустили проєкт “Помічник ветерана”. Кошти на оплату роботи фахівців з супроводу ветеранів виділяють з бюджету громади. Усі вони працевлаштовані на відповідних посадах у комунальному закладі “Вінницький міський центр соціальних служб”. Робота помічників ветеранів надзвичайно важлива в умовах, коли стільки людей беруть участь у бойових діях. Повернувшись додому, вони мають відчувати, що їм вдячні, їх чекають і роблять все можливе для їхнього комфортного життя», – зазначила директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Скористатися послугами помічників ветеранів можна у Прозорих офісах соціального спрямування за адресами:

  • просп. Космонавтів, 30 (другий поверх);
  • вул. Замостянська, 7 (другий поверх);
  • вул. Брацлавська, 85.

Джерело: cvd.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *