• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Вінниччині відсторонили від роботи голову однієї з МСЕК – Новини Вінниці

ВідФролова Марія

Чер 19, 2024
На Вінниччині відсторонили від роботи голову однієї з МСЕК – Новини Вінниці

Під час онлайн наради у Міністерстві охорони здоров’я України оприлюднили результати перевірок усіх медико-соціальних експертних комісій. На Вінниччині розбираються з роботою однієї з комісій. На 27 осіб подання направили у слідчі органи.

Про це повідомили в Вінницькій ОВА.

Задля прозорості процесу перевірки були перехресними, тобто один регіон перевіряв роботу в іншому регіоні. До прикладу, група експертів з Вінниці перевіряла роботу Полтавської МСЕК, а Вінницьку МСЕК перевіряла робоча група з Черкаської області.

Вони переглянули майже 3000 справ, на повторний огляд скерували 27 справ.

«Експертна комісія виявила деякі недоліки. Як результат перевірки – одного з голів МСЕК відсторонено від роботи, а окремі справи цієї комісії передані до слідчих органів. Робота цієї МСЕК повністю трансформована. Змінили голову комісії та весь лікарсько-консультативний склад. Я вкотре наголошую, що вся медична система Вінниччини має працювати для пацієнта», – підкреслила директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації  ОВА Ольга Задорожна.

В. о. головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Юлія Даниленко зауважила, що всі недоліки, які виявила комісія, враховані та поступово усувають. Зокрема, буде посилено роботу з лікарсько-консультативними комісіями.

На виконання рішення Ради національної безпеки та оборони України «Про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», введеного в дію Указом Президента України від 12 вересня 2023 р. № 576, були створені робочі групи для перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).

Джерело: news.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *