• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Вінниччині можна знайти роботу в проекті «Армія відновлення» – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Кві 10, 2024
На Вінниччині можна знайти роботу в проекті «Армія відновлення» – Вінниця Преспоінт

Вінницький обласний центр зайнятості повідомляє про успішний розвиток проєкту «Армія відновлення» на території Вінниччини, який охоплює майже всі райони області. Цей проєкт спрямований на залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до виконання суспільно корисних робіт, за які вони отримують заробітну плату.

Починаючи з 1 квітня поточного року, розмір оплати праці учасників цих робіт збільшено, і наразі він становить 12 тисяч гривень за повністю відпрацьований місяць.

З початку цього року на Вінниччині до виконання суспільно корисних робіт залучено 663 людини, яким вже виплачено понад 4 мільйони гривень.

Основні види робіт у регіоні включають ремонт об’єктів цивільного захисту, заготівлю дров для бюджетних установ та населення, плетіння маскувальних сіток, заготівлю продуктових наборів, доставлення, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги тощо.

Якщо ви бажаєте взяти участь у суспільно корисних роботах, звертайтеся до найближчого центру зайнятості за контактними даними на сайті. Також ви можете дізнатися про всі види тимчасової зайнятості за посиланням.

У разі виникнення питань, не соромтеся звертатися на гарячу лінію Вінницького обласного центру зайнятості за номером 067-151-33-20 або зв’язатися через Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця.

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *