• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Кейс-менеджер/-ка у Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, Вінниця

ВідФролова Марія

Кві 28, 2024
Кейс-менеджер/-ка у Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, Вінниця

Благодійний фонд “Посмішка ЮА” запрошує кейс-менеджера/-ку в команду проєкту “Поліпшення благополуччя та стійкості постраждалих дітей і громад шляхом розширення доступу до інтегрованого захисту дітей, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки”, Вінницька область.

Кейс-менеджер/-ка буде надавати послуги з визначення потреби родини у соціальних послугах; розробки індивідуальних планів для роботи з випадком та визначення форми та методи допомоги; співпраці з представниками соціальної сфери громади, мікрорайону (працівниками закладів освіти, охорони здоров’я, внутрішніх справ, культури за місцем проживання) та координації надання послуг вразливим категоріям дітей та сімей з дітьми у відповідності до їх потреб; надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах; надання  комплексних послуги з ведення справ уразливим дітям та дітям групи ризику, виявленим у колективних центрах, мобільних локаціях та інституціях, у співпраці з мобільною-командою та іншими учасниками захисту.

Локація: м. Вінниця

Вимоги до виконавців: 

– бакалаврат за спеціальностями “Соціальна робота”, “Соціальна педагогіка”, “Психологія”, “Соціологія”, або за іншими напрямами гуманітарної підготовки;

– не менше 2 років у напрямку соціального супроводу;

– відповідальність, уважність, охайність, пунктуальність; 

– нульова толерантність до будь-яких проявів насилля та дискримінації, дотримання етичних норм (Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації).

 Вид співпраці: Повна зайнятість

 Пропозиція має містити:

CV/ резюме + портфоліо ( при його наявності) , в якому вказано досвід вказаний в вимогах.

Пропозиції необхідно надіслати до 16.02.2024 на електронну адресу [email protected] з приміткою у темі листа «Кейс-менеджер/-ка м. Вінниця». 

*Якщо протягом 10 днів (з моменту завершення терміну подачі резюме) ми не зв’яжемось з Вами — це означає, що вказані в резюме знання та досвід не відповідають вимогам. В такому випадку ми зможемо повернутись до вашої кандидатури при появі релевантних вашому досвіду вакансій.

**Надсилаючи резюме, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних.

Джерело: prostir.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *