• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Графік вакцинації домашніх тварин від сказу у Вінниці: робота виїзних бригад у квартальних комітетах – МІСТО

ВідФролова Марія

Кві 8, 2024
Графік вакцинації домашніх тварин від сказу у Вінниці: робота виїзних бригад у квартальних комітетах – МІСТО

Минулого тижня у Вінниці прийняли рішення посилити заходи з боротьби зі сказом, включаючи розробку графіка щеплень домашніх тварин у квартальних комітетах міста. Вакцинацію проводить виїзна бригада з Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Графік щеплень, розроблений квартальними комітетами Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці

  • 9 квітня – з 10:00 до 16:00 квартальні комітети «Лівобережний» і «Царина», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Синьоводська, 138 (Центр матері та дитини)
  • 13 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Добробут», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою пл. Шкільна, 1
  • 18 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Лугова, 1
  • 20 квітня – з 10:00 до 13:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою Л. Лук’яненка, 33 (біля магазину «Мрія»)*

Графік щеплень доповнюватимуть що два тижні. За оновленнями слідкуйте на Facebook-сторінці Асоціація органів самоорганізації населення м.Вінниця.

6 та 7 квітня вже провели вакцинацію домашніх тварин у квартальному комітеті «Сабарів». Щепили близько 250 тварин. Також минулого тижня вакцинували понад 500 домашніх тварин у мікрорайоні Бучми.

Вакцинацію домашніх тварин наразі проводять безкоштовно. Виїзна бригада складається з двох фахівців, які щеплюють тварин вакциною «Рабістар».

Нагадаємо, профілактичне щеплення тварин від сказу потрібно робити раз на рік.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Ваша оцінка матеріалу

Джерело: misto.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *