• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Через регулярні відключення електроенергії: у Вінниці перевірять роботу системи автоматичного відкриття замків в укриттях – VежA

ВідФролова Марія

Лип 7, 2024
Через регулярні відключення електроенергії: у Вінниці перевірять роботу системи автоматичного відкриття замків в укриттях – VежA


11:08

Become a Patron!

У Вінниці перевірятимуть роботу системи автоматичного відкриття замків у найпростіших укриттях в умовах регулярних відключень електроенергії.

Як повідомляють у Вінницькій міськраді, відповідне доручення дав міський голова Сергій Моргунов.

– Відповідно до доручення, профільні підрозділи ВМР, управляючі компанії та ОСББ мають перевірити роботу автоматичних замків, забезпечити постійне підключення систем до мережі інтернету та, при потребі, усунути недоліки в самих сховищах, зокрема в частині їх доступності. За словами Сергія Моргунова, сьогодні у зв’язку з перебоями в електропостачанні важливо розуміти, як працюють електронні замки в укриттях, як перебої з електропостачанням впливають на їхню роботу, чи є інтернет, – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили систему автоматичного відкриття укриттів. Ця робота розпочалась близько року тому з укриттів, які знаходяться в навчальних закладах громади. Згодом такі системи почали встановлювати й у інших комунальних закладах та житловому секторі міста. Як зазначають в міськраді, слідкувати за їхньою роботою мають балансоутримувачі приміщень.

Ілюстративне фото – з архіву “Veжі”

Читайте також:
У Вінниці триває встановлення систем автоматичного відкриття дверей в укриттях в житловому секторі

Читайте також:
У Вінниці першими в Україні запустили автоматизовану систему відкриття дверей в укриттях. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: vezha.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *