• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

330 мешканців Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота» – Новини Вінниці

ВідФролова Марія

Чер 4, 2024
330 мешканців Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота» – Новини Вінниці

Жителями Вінницької області у період з січня по травень 2024 року подано 590 заявок на участь у програмі «є-Робота». Зокрема, 67 звернень надійшло від учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

Загалом, позитивне рішення одержали 330 заявників. Вони отримають грант від держави на суму понад 89,6 млн грн. У рамках Програми передбачено створення 650 нових робочих місць.

Серед отримувачів коштів 234 фізичних осіб-підприємців, 25 юридичних осіб та понад 70 осіб, які планують стати суб’єктами господарювання.

41 учасник бойових дій та члени їх сімей отримали грант на суму майже 19,6 млн грн. Також 11 осіб з числа ВПО, що перебувають на Вінниччині, – на суму понад 2,9 млн грн.

«До сфер діяльності, в яких ВПО та ветерани планують відкрити власну справу, або вже здійснюють підприємницьку діяльність, належать: надання освітніх послуг дітям дошкільного віку, виготовлення та продаж косметичної олії, відкриття кав’ярень, манікюрного салону, швейного цеху, дитячих розважальних центрів, спортивного залу для дітей, бази відпочинку.

Також заплановано надання послуг вантажних перевезень, відкриття кондитерського цеху, вирощування зернових і технічних культур, штукатурні роботи та роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет», – йдеться у повідомленні.

Джерело: news.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *