• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

11 березня у Вінниці розпочнуть роботу муніципальні рекрутингові центри

ВідФролова Марія

Бер 11, 2024
11 березня у Вінниці розпочнуть роботу муніципальні рекрутингові центри

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Березня 2024, 15:42

З 11 березня у Вінниці розпочинають роботу муніципальні рекрутингові центри, в яких надаватимуть консультації громадянам, які хочуть розпочати кар’єру у військовій сфері.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Цей проєкт реалізовується спільними зусиллями Вінницької міської ради та Вінницької окремої бригади ТрО.

Як зазначили в міській раді, мета проєкту — надання консультацій та інформаційних послуг тим громадянам України, котрі вирішили пов’язати своє життя із захистом Батьківщини або обрати кар’єру військового.

Що таке «військовий рекрутинг» і чим він відрізняється від мобілізаціїЩо таке «військовий рекрутинг» і чим він відрізняється від мобілізації

«Окремо наголошуємо, що у пунктах муніципального центру рекрутингу не видаватимуться повістки співробітниками ТЦК та СП і працівниками центру. Натомість на відвідувачів очікує повна інформація про наявність вакантних місць у підрозділах окремої бригади ТрО та інших військових підрозділів, адреси вищих та середніх військових навчальних закладів з переліком спеціальностей, умови служби за контрактом та мобілізацією, покроковий маршрут рекрута», — зазначає координатор відкриття рекрутингових центрів, солдат Роман Ковальський.

Адреси та телефони муніципальних рекрутингових центрів у Вінниці можна знайти за цим посиланням.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони та Головнокомандувач ЗСУ відвідали перший центр рекрутингу української армії.

Джерело: armyinform.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *