• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

З’явилися нові техніки самодопомоги в застосунку “Повітряна тривога” для мешканців Вінниці – 20 хвилин

ВідФролова Марія

Чер 14, 2024
З’явилися нові техніки самодопомоги в застосунку “Повітряна тривога” для мешканців Вінниці – 20 хвилинЗастосунок «Повітряна тривога» – техніки самодопомоги

У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги

З 10 червня, разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги, користувачам приходитиме питання «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів. У цьому підменю зібрані техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів.

Техніки самодопомоги в застосунок «Повітряна тривога» інтегровані за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України і включають в себе набір спеціальних вправ та порад, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.

Оновлення поступово ставатиме доступним всім користувачам застосунку на iOS та Android.

Відео дня

У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги

Опитування

Ви користуєтеся додатком «Повітряна тривога»?

  • Так
  • Ні

Редакція RIA/20 хвилин

Нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

Читайте також:

  • «Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?
  • «Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

  • З 10 червня разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги користувачам приходитиме питання «Ти як?».
  • Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.

У цьому підменю зібрані техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів. Окрім цього є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни.

Техніки самодопомоги в застосунок «Повітряна тривога» інтегровані за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України і включає в себе набір спеціальних вправ та порад, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.

Оновлення поступово ставатиме доступним всім користувачам застосунку на iOS та Android.

Відео дня

Опитування

Ви користуєтеся додатком «Повітряна тривога»?

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги

З 10 червня, разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги, користувачам приходитиме питання «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів. У цьому підменю зібрані техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів. Окрім цього є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни. Техніки самодопомоги в застосунок «Повітряна тривога» інтегровані за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України і включають в себе набір спеціальних вправ та порад, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій. Оновлення поступово ставатиме доступним всім користувачам застосунку на iOS та Android.

Цитата автора сайту: “У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги”

Висновок автора сайту: Застосунок «Повітряна тривога» надає користувачам доступ до технік самодопомоги, що допоможуть стабілізувати емоційний стан під час стресових ситуацій. Це важливий крок у забезпеченні психологічної підтримки та самозахисту для користувачів застосунку.”

Джерело: vn.20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *