• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Застосунок «Повітряна тривога» сповіщатиме й про наближення ракети чи БпЛА – Твій Романів

ВідФролова Марія

Чер 10, 2024
Застосунок «Повітряна тривога» сповіщатиме й про наближення ракети чи БпЛА – Твій Романів

В оновленій версії 6.0 застосунку “Повітряна тривога”, розробники додали новий функціонал, який дозволяє попереджати користувачів про наближення ракети чи безпілотного літального апарата під час загальної тривоги. Такі сповіщення надходитимуть додатково для конкретної локації користувача, що дозволить надати інформацію про небезпеку саме для нього. Окрім цього, в оновлення додано можливість налаштування гучності сповіщень та з’явилась можливість отримати сповіщення, якщо повідомлення про підвищену небезпеку перестануть надходити. Інформація про всі види небезпек передається відповідальним особам Цивільного Захисту в військових обласних адміністраціях України, а координацію тривог забезпечують чергові ДСНС. Для отримання додаткових сповіщень про загрозу потрібно оновити застосунок до версії 6.0, яка вже доступна на iOS та Android. Ви можете переглянути скріншоти оновленого застосунку у статті.

Відтепер застосунок «Повітряна тривога» надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах. Для того, щоб отримувати такі сповіщення застосунок потрібно оновити до версії 6.0.

Про це 28 лютого повідомляє один із розробників застосунку «Повітряна тривога» Ajax Systems у своєму блозі.

«В оновленій версії 6.0 сповіщення про наближення ракети чи безпілотного літального апарата надходитиме додатково під час дії загальної тривоги. Такі оголошення дозволять сповіщати людей про загрозу саме для їхньої локації», – йдеться в повідомленні.

Окрім нового попередження до застосунку додали:

  • налаштування гучності сповіщення «Підвищена небезпека!»;
  • сповіщення, якщо повідомлення «Підвищена небезпека!» перестають надходити;

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні чергові Цивільного Захисту в військових обласних адміністраціях України. Координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Щоб отримувати додаткові сповіщення про загрозу, встановіть застосунок «Повітряна тривога» версії 6.0. Якщо застосунок не оновився автоматично, будь ласка, оновіть його вручну або встановіть повторно. Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android.

Скриншоти оновленого застосунку «Повітряна тривога» 6.0

Матеріал Житомир.інфо

Джерело: tvijromaniv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *