• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Як працюють модульні укриття у Житомирі під час тривоги | Журнал Житомира

ВідФролова Марія

Чер 15, 2024
Як працюють модульні укриття у Житомирі під час тривоги | Журнал Житомира

Стаття “Модульні укриття у Житомирі: перевірка на безпеку” розкриває тему функціонування та значення модульних укриттів у місті Житомир. У статті автор описує основні особливості та характеристики таких укриттів, зокрема їх обладнання, освітлення, наявність потрібних засобів безпеки та комфорту. Також, згідно зі свідченнями жителів міста, стаття підкреслює важливість таких укриттів як засобу захисту людей в разі повітряної атаки. В цілому, стаття надає читачам вичерпну інформацію про модульні укриття у Житомирі, їхню розташованість та особливості функціонування.

У Житомирі функціонують модульні укриття, які створені для порятунку від осколків та вибухової хвилі у разі повітряної атаки. Вони розміщені у місцях найбільшого скупчення людей, щоб забезпечити швидкий доступ до безпечного місця.

Журнал Житомира перевірив одне з укриттів, що розташоване у центрі міста.

Сьогодні, 15 листопада, під час повітряної тривоги журналісти завітали до модульного укриття на Новому Бульварі (територія скейтпарку).

Під час оголошення тривоги на дверях спрацював автоматичний замок, отож вдалося потрапити всередину.


Фото: Журнал Житомира

Модульне укриття обладнане освітленням, в ньому розміщено кілька лав для сидіння, наявний вогнегасник та вентиляція, стоїть бутель з водою, є розетки для заряджання гаджетів і запасний вихід. Задля безпеки в укритті встановлена камера спостереження.


Фото: Журнал Житомира

В укритті доволі прохолодно та сиро, отож просидіти тривалий час всередині може бути непросто. Якщо повітряна тривога звершилась, а двері автоматично замкнулись, люди можуть зсередини відкритись за допомогою спеціальної кнопки.


Фото: Журнал Житомира

До укриття під час повітряної тривоги зайшов житомирянин Володимир. Чоловік зазначив, що такі укриття потрібні.

«Це може захистити від осколкових поранень у разі ракетної атаки», — сказав містянин.

Джерело: zhzh.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *