• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

В укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилин

ВідФролова Марія

Тра 15, 2024
В укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилин

В статті “Журналісти «20 хвилин Житомир» випробували модульні укриття під час повітряної тривоги” розповідається про дослідження, проведене журналістами, які перевіряли функціональність і безпеку модульних укриттів у Житомирі. Стаття починається з вказуванням на те, що містяни не дуже серйозно ставляться до сигналів повітряної тривоги. Автори статті описують зручності та комфорт, які пропонують модульні укриття, включаючи наявність лавок, зарядних пристроїв, вай-фаю та вогнегасників. Основна проблема полягає в тому, що ніхто не використовує ці укриття, хоча вони призначені для безпеки містян.

Журналісти «20 хвилин Житомир» продовжують інспектувати модульні укриття під час повітряної тривоги.

Цього разу — на вулиці Бориса Лятошинського, неподалік ринку. Сьогоднішня обідня повітряна тривога вкотре доводить, що містяни ставляться до сигналу дуже безпечно, адже у сквері поблизу укриття ми побачили багато людей, натомість у самій споруді — ані душі.

В укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилин

В модульному укритті є лавки, зарядки на випадок, якщо вам треба попрацювати чи підзарядити гаджети, вай-фай, бутель з водою, вогнегасник. Тут чисто, світло і досить комфортно. Але є одне але… Людей, для безпеки яких поставили це укриття, немає.

Відео дня

В укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилинВ укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилинВ укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилинВ укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилинВ укритті у сквері на Лятошинського під час повітряної тривоги – ані душі – 20 хвилинЧитайте також:

Жодної людини — журналісти «20 хвилин» проінспектували укриття під час повітряної тривоги.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Джерело: zt.20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *