• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Житомирській області лунали вибухи: ППО збивала «шахеди» | Журнал Житомира

ВідФролова Марія

Чер 8, 2024
У Житомирській області лунали вибухи: ППО збивала «шахеди» | Журнал Житомира

Вночі 8 квітня на Житомирщині стався важливий інцидент, коли було збито ударні БпЛА типу “Shahed”. Це сталося в рамках протиповітряного бою Силами оборони України, і це збиття було зафіксовано в п’яти регіонах, зокрема в Житомирській області. Повітряні сили ЗСУ повідомили про це в офіційному телеграм-каналі. Також були зафіксовані інші збиття противників, включаючи керовану авіаційну ракету Х-59 у Дніпропетровській області та 17 ударних БпЛА в інших областях. Внаслідок цього інциденту на Житомирщині тривала понад дві години повітряна тривога. Звягельська міська рада також повідомила про атаку на обʼєкт інфраструктури, що створило загрозу забруднення повітря в місті Звягель. Відтак, було прийнято рішення про введення дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти, а також про роботу чергових груп у закладах дошкільної освіти для батьків, у яких немає можливості залишити дітей з кимось. В цій статті ми розглянемо події, пов’язані з збиттям ударних БпЛА на Житомирщині та їх наслідки.

Вночі 8 квітня на Житомирщині збили ударні БпЛА типу “Shahed”. Збиття зафіксували в межах п’яти регіонів, серед яких і Житомирська область.

Про це повідомили на офіційному телеграм-каналі Повітряних сил ЗСУ.

“В результаті протиповітряного бою Силами оборони України збито керовану авіаційну ракету Х-59 у Дніпропетровській області та 17 ударних БпЛА типу «Shahed-131/136» в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій та Житомирській областях“, — повідомили у Повітряних силах.

Вночі 8 квітня повітряна тривога на Житомирщині тривала понад дві години.

Звягельська міська рада на сторінці в мережі Facebook повідомила, що відбулася атака на обʼєкт інфраструктури, внаслідок чого існує пряма загроза забруднення повітря.

В місті Звягель тимчасово ввели дистанційне навчання у закладах загальної середньої освіти.

“Наразі існує пряма загроза забруднення повітря, тому рекомендовано залишатися в приміщеннях із закритими вікнами. Зокрема комісією ТЕБ та НС було прийнято рішення щодо дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти. Щодо закладів дошкільної освіти: для батьків, яким немає з ким залишити дітей, будуть працювати чергові групи”, — йдеться у повідомленні.

Джерело: zhzh.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *