• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Житомирській області чути вибухи, жителів закликають перебувати в укриттях

ВідФролова Марія

Тра 25, 2024
У Житомирській області чути вибухи, жителів закликають перебувати в укриттях

О 18:17 год. 5 серпня в Житомирській області була оголошена повітряна тривога. Повітряні сили ЗСУ повідомили про рух ракети “Кинжал” у напрямку Житомира, що спричинило заклик військової адміністрації області перебувати укриттях та зберігати інформаційну тишу. Пізніше місцеві мешканці почали спостерігати та повідомляти про звуки вибухів. О 19:14 год. Повітряні сили підтвердили ракети з Білорусі та відреагували на цю подію, оголосивши “Ще Кинджали! Вінницька, Хмельницька, Житомирська!”. Слід зазначити, що станом на 19:16 год. офіційної інформації від ОВА не було. Всім закликають не ігнорувати сигнали тривоги та перебувати у безпечних місцях. Однак, о 19:40 год. було оголошено про відбій повітряної тривоги на Житомирщині та в інших областях. Варто відзначити, що наперекір тривожним повідомленням, попередньо не було зафіксовано жодних надзвичайних ситуацій на території області. За добу 26 липня у Житомирській області двічі оголошували повітряну тривогу з проміжку з 13:33 до 14:31 та з 17:57 до 20:23. Незважаючи на поширену паніку серед місцевих мешканців через почуті вибухи, офіційно відзвіт Повітряних сил ЗСУ стверджує, що 26 липня було успішно знищено 36 ворожих крилатих ракет.

О 18:17 год. 5 серпня та території Житомирської області була оголошена повітряна тривога. О 19:03 Повітряні сили ЗСУ повідомили про рух «кинжала» в напрямку Житомира. Обласна військова адміністрація закликала перебувати в укриттях й зберігати інформаційну тишу.

Згодом житомиряни та жителі області почали повідомляти про звуки вибухів.

О 19:14 год. Повітряні сили поінформували про ракети з білорусі. А за хвилину опублікували сповіщення такого змісту: “Ще Кинджали! Вінницька, Хмельницька, Житомирська!”.

Станом на 19:16 год. офіційної інформації від ОВА немає.

Не ігноруйте сигналів тривоги! Перебувайте у безпечних місцях!

О 19:40 год. було оголошено про відбій повітряної тривоги на Житомирщині та в інших областях.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж доби 26 липня 2023 року в Житомирській області двічі оголошували повітряну тривогу: так, небезпека тривала з 13:33 до 14:31 та з 17:57 до 20:23. І в обідню пору, і надвечір жителі області чули вибухи. Проте надзвичайних ситуацій на території області зафіксовано не було. Командування Повітряних сил ЗСУ звітувало, що 26 липня було знищено 36 ворожих крилатих ракет.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело: zhitomir.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *