• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

#тияк: У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги від Всеукраїнської програми «Ти як?» – Житомирська обласна військова адміністрація

ВідФролова Марія

Чер 19, 2024
#тияк: У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги від Всеукраїнської програми «Ти як?» – Житомирська обласна військова адміністрація

Стаття розповідає про оновлення в застосунку “Повітряна тривога”, яке включає push-повідомлення з питанням “Ти як?” та підрозділ “Аптечка психологічної самодопомоги”. У підрозділі зібрані техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, контакти спеціалістів та методичка з порадами для підтримки людей з досвідом війни. Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” була ініційована першою леді України Оленою Зеленською та має експертну підтримку Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України. Оновлення стануть доступними для всіх користувачів застосунку на iOS та Android.

У застосунку «Повітряна тривога» тепер разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги користувачам приходитиме питання «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.

У цьому підменю зібрані техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів.

Окрім цього є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» ініційована першою леді України Оленою Зеленською. Техніки самодопомоги в застосунок «Повітряна тривога»  інтегровані за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України і включає в себе набір спеціальних вправ та порад, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.

Oновлення поступово ставатиме доступним всім користувачам застосунку на iOS та Android.

Версія для друку

Джерело: oda.zht.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *