Останні Новини Вінниця

Попри чисельні тривоги житомирське «Полісся» обіграло криворізький «Кривбас»

ВідФролова Марія

Тра 17, 2024

У 28 турі Української Прем’єр-ліги відбувся матч між житомирським футбольним клубом «Полісся» та криворізькою командою «Кривбас». У цій статті ми розповімо про результати цього поєдинку та деякі особливості матчу. За повідомленням пресслужби ФК «Полісся», гра завершилася з рахунком 1:0 на користь житомирської команди. Голом за «Полісся» відзначився Вячеслав Танковський. Зазначимо, що цей матч був особливим, оскільки початок гри затримався через повітряну тривогу. Після цього зупинки гри також відбулися через ту саму причину. Таким чином, команди довелося перенести гру на наступний день, але і тоді виникла повітряна тривога. Наприкінці статті ви знайдете посилання на Telegram-канал журналу Житомир.info, де можна підписатись, щоб отримувати зручний доступ до свіжих новин.

У 28 турі Української Прем’єр-ліги житомирський футбольний клуб зіграв проти криворізького «Кривбасу» з рахунком 1:0.

Про це 13 травня повідомила пресслужба ФК «Полісся».

«Нарешті! Завдаємо першої домашньої поразки Кривбасу в цьому році! Голом за Полісся відзначився Вячеслав Танковський», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Кривому Розі 12 травня житомирське «Полісся» грало проти криворізького «Кривбасу». Гра мала початися о 18:00, але через повітряну тривогу початок затримався більш ніж на годину. На 37-й хвилині першого тайму матч знову зупинили через повітряну тривогу. Команди заявили про готовність дограти матч сьогодні, 12 травня, але тривога виявилася тривалою і арбітри вирішили перенести гру.

Сьогодні, 13 травня о 13:00, команди мали зустрітись на футбольному полі та продовжити гру, але у Дніпропетровській області з 12:55 до 13:25 тривала повітряна тривога. Також повітряна тривога була оголошена в області з 14:50 до 15:34.

Як повідомляв Житомир.info, 5 травня 2024 року на домашньому стадіоні житомирський ФК «Полісся» зіграв внічию з луганською «Зорею» у 27 турі Української Прем’єр-ліги: матч завершився з рахунком 1:1, голом за «Полісся» відзначився Олександр Назаренко.