• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Міносвіти пояснило алгоритм дій, якщо під час проведення НМТ почнеться повітряна тривога

ВідФролова Марія

Тра 27, 2024
Міносвіти пояснило алгоритм дій, якщо під час проведення НМТ почнеться повітряна тривога

У статті від Міністерства освіти і науки України, повідомляється про те, що під час проведення Національного мультипредметного тесту (НМТ) в разі спрацювання повітряної тривоги, інструктор зупинить роботу над тестом, а учасники та персонал перейдуть до укриття. Учасники повинні зберігати відповіді після кожного завдання та, якщо тривання тривоги не перевищує 2 годин 30 хвилин, зможуть повернутися та продовжити тестування. Однак, якщо тривання тривоги буде довше, вирішиться, чи продовжувати тестування залишковим часом, і у разі його зупинення, учасники зможуть скласти НМТ під час додаткових сесій. Заяву для цього потрібно подати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Нагадується також про проведення НМТ в Житомирській області, де зареєструвалися понад 10 тисяч осіб. У статті також наголошується на змінах вступної кампанії для абітурієнтів.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, якщо під час проведення НМТ почнеться повітряна тривога, то інструктор зупинить роботу над тестом, а всі учасники та персонал пункту тестування перейдуть до укриття.

Про це 27 травня повідомляє пресслужба Житомирської обласної адміністрації з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

«За цих обставин учасник має зберігати відповідь після кожного завдання, а час, який залишився до завершення НМТ, — буде зупинено. Після закінчення тривоги потрібно повернутися до аудиторій і продовжити виконання завдань тестування. Якщо буде достатньо часу, тобто тривога триватиме менше ніж 2 години 30 хвилин (сумарно для обох етапів тестування), учасники зможуть повернутися і продовжити виконання завдань НМТ», – йдеться в повідомленні.

Що робити, якщо тривога триватиме довго?

Якщо тривога триватиме довше, відповідальний за ТЕЦ разом із регіональним центром оцінювання якості освіти вирішить, чи доцільно продовжувати тестування з урахуванням залишкового часу.

У разі, якщо НМТ буде зупинено, учасники зможуть його скласти під час додаткових сесій.

Для цього потрібно подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Заяву можна подати через відповідального за тестовий пункт одразу на місці або самостійно протягом трьох робочих днів (включно з тим днем, коли ви складали НМТ).

Нагадаємо, 15 травня пресслужба Житомирскої ОДА повідомила, що для проведення НМТ у Житомирській області створили на 15 екзаменаційних центрів більше, ніж торік. Загалом, у Житомирській області для проходження НМТ зареєструвалися 10340 осіб (у 2023 році – 10107 осіб).

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2024 року МОН затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої та фахової передвищої освіти цього року. Які зміни чекають абітурієнтів під час вступної кампанії читайте тут. 25 січня Міносвіти інформувало, що Національний мультипредметний тест для абітурієнтів будуть проводити з 14 травня до 19 липня. Цього ж дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти повідомляли, що в Україні вже затвердили загальні характеристики Національного мультипредметного тесту та схеми нарахування балів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело: zhitomir.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *