• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Мер пояснив, чому під час повітряної тривоги житомиряни чули вибухи

ВідФролова Марія

Кві 30, 2024
Мер пояснив, чому під час повітряної тривоги житомиряни чули вибухи

У статті наводиться огляд подій, які відбулися під час повітряної тривоги 11 серпня в Житомирі. Мер Сергій Сухомлин повідомив про вибухи, які чули в деяких районах міста. Він також наголосив на постійній роботі полігона та системи ППО. Під час повітряної тривоги повітряні сили ЗСУ попереджали жителів про загрозу ракетних ударів та закликали перебувати в укриттях. Стаття закликає читачів підписатися на Житомир.info в Telegram для отримання більш детальної інформації.

Під час повітряної тривоги 11 серпня в деяких районах Житомира чули вибухи.

Про це на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке почалося після відбою тривоги, повідомив мер Сергій Сухомлин

«Під час повітряної тривоги люди говорили про вибухи. По-перше – у нас постійно працює полігон, по-друге – в нас працює система ППО. Тому тут потрібно звикати до таких ситуацій. І це набагато краще, ніж на початку війни, коли в нас навколо міста майже нічого не було. Подяка нашим Збройним силам і подяка ППО», – сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, повітряну тривогу в Житомирській області 11 серпня оголосили о 9:49, вона тривала 44 хвилини. Повітряні сили ЗСУ під час тривоги попереджали жителів Житомирської області про загрозу ракетних ударів та закликали перебувати в укриттях.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело: zhitomir.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *