• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Як діяти під час повітряної тривоги під час НМТ у Вінниці протягом 20 хвилин?

ВідФролова Марія

Тра 28, 2024
Як діяти під час повітряної тривоги під час НМТ у Вінниці протягом 20 хвилин?

Основна сесія національного мультипредметного тестування розпочалась, і близько 287 тисяч вступників зареєструвалися для участі в ньому. Проте, у разі повітряної тривоги під час проведення тесту, необхідні будуть деякі заходи безпеки. Згідно з поясненнями Міністерства освіти і науки України, у разі початку повітряної тривоги, інструктор зупинить роботу над тестом, а учасники та персонал перейдуть до укриття. Під час тривоги буде зафіксовано відповіді та залишковий час, а після її закінчення тест буде продовжено. У разі тривалої тривоги вирішиться, чи продовжувати тестування, а його можна буде скласти в додаткову сесію. В статті також надається інформація про те, як подати заявку на додаткову сесію – звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти або подати заяву через відповідального за тестовий пункт протягом 3 днів після НМТ. Таким чином, НМТ тестування вимагає врахування заходів безпеки у разі повітряної тривоги, але забезпечує можливість складання тесту в додаткову сесію, щоб учасники успішно завершили процес тестування.

Основна сесія національного мультипредметного тестування розпочалась, і близько 287 тисяч вступників зареєструвалися для участі в ньому.

Міністерство освіти і науки України пояснило, що робити у разі повітряної тривоги під час проведення тесту. Якщо під час НМТ почнеться повітряна тривога, інструктор зупинить роботу над тестом, а всі учасники та персонал перейдуть до укриття. Потрібно зафіксувати відповіді та залишковий час, а після закінчення тривоги повернутися до аудиторії та продовжити тест.

Якщо тривога триває довго:

Відповідальні за ТЕЦ та регіональний центр оцінювання якості освіти вирішать, чи продовжувати тест. У разі зупинки тестування його можна буде скласти в додаткову сесію.

Як подати заявку на додаткову сесію:

Зверніться до регіонального центру оцінювання якості освіти або подайте заяву через відповідального за тестовий пункт протягом 3 днів після НМТ.

 

Читайте також:

Жахлива ДТП в Тульчинському районі: під колесами автівки загинула дитина

У ДТП поблизу Вінниці загинули троє поліцейських

П’яна вінничанка не розминулася з металевим парканом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Цитата автора сайту: “Що робити, якщо під час НМТ почнеться повітряна тривога?”

Висновок автора сайту: НМТ тестування вимагає певних заходів безпеки у разі повітряної тривоги, але можливість складання тесту в додаткову сесію дозволяє учасникам успішно завершити процес тестування.

Джерело: vn.20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *