• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Вінницька повітряна тривога супроводжувалася вибухами

ВідФролова Марія

Чер 4, 2024
Вінницька повітряна тривога супроводжувалася вибухами

В ніч проти 1 червня у Вінниці відбулася вибухова подія під час повітряної тривоги. Офіційні джерела повідомляють, що ця подія сталася о 02:17. Карта повітряних тривог свідчить про наявність безпілотників у Вінницькій області з південним або східним курсом. На жаль, це не перший випадок повітряної тривоги в Україні, оскільки нещодавно схожа ситуація мала місце в Київській області. У зв’язку з цим, зростає необхідність в підвищенні заходів безпеки та контролю над безпілотними літальними апаратами. У цій статті ми розглянемо докладніше цю проблему і її можливі наслідки для громадськості.
У Вінниці під час повітряної тривоги пролунали вибухи

У ніч проти 1 червня у Вінниці під час повітряної тривоги сталося вибух. За інформацією кореспондентів Суспільного, подія трапилася о 02:17. Карта повітряних тривог показує, що повітряні сили ЗСУ попереджали про наявність безпілотників у південній та східній частині Вінницької області з західним або північно-західним курсом.

Це не перший випадок повітряної тривоги в Україні. Нещодавно, у Київській області також оголосили тривогу через ракетну небезпеку, спричинену безпілотниками. Тривалість тривоги становила одну годину 26 хвилин. В області були активовані системи протиповітряної оборони.

Заголовок: У Вінниці під час повітряної тривоги сталося вибухове подією

Цитата автора: “Повітряні тривоги стають все більш поширеними в Україні, що свідчить про необхідність підвищення заходів безпеки та контролю над безпілотними літальними апаратами.”

Джерело: glavcom.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *