• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Вінницька область: масштабна повітряна тривога з влучанням – 20 хвилин

ВідФролова Марія

Лип 8, 2024
Вінницька область: масштабна повітряна тривога з влучанням – 20 хвилин

Україну стала жертвою масштабної ракетної атаки, яка наразі триває по всій країні, крім Криму. Над Вінницькою областю протягом чотирьох годин тривала повітряна тривога, працювала система протиповітряної оборони, і було зафіксовано влучання ракет. Загроза безпілотників також існує на півдні країни. Національна енергетична компанія України видала розпорядження екстреного відключення світла по всій країні через масовану ракетну атаку. Багато областей, включаючи Київ, Житомир, Вінницю, Тернопіль, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя, Рівне, Волинь та Дніпропетровськ, стикаються з проблемами з електроенергією. Ситуація є критичною, зокрема в центральних та північних частинах країни. У головному місті вводяться спеціальні графіки аварійних відключень світлофорів, а Укренерго змушені розпочати екстрені відключення світла для збалансування енергосистеми та уникнення аварій. Наразі немає діючих графіків стабілізаційних відключень. Споживайте електроенергію помірно та залишайтесь в безпеці, оскільки терористи будуть переможені.
Масштабна ракетна атака в Україні: відбулися влучання на Вінниччині. Оновлено

У Вінницькій області тривала повітряна тривога протягом майже чотирьох годин. Працювала система протиповітряної оборони (ППО), також були зафіксовані влучання ракет.

З 15 листопада ППО збило чотири ракети над Києвом, дві з яких влучили у житлові будинки в центрі міста, є одна загибла особа.

Ракетні удари також були завдані по Хмельницькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській і Харківській областях.

Загроза безпілотників також існує на півдні країни.

Станом на зараз повітряна тривога триває по всій країні, крім Криму.

За розпорядженням Національної енергетичної компанії України (НЕК Укренерго), енергетики розпочали екстрені відключення світла по всій країні через масовану ракетну атаку.

У багатьох областях, зокрема в Києві, Житомирі, Вінниці, Тернополі, Львові, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Рівному, Волині та Дніпропетровську, є проблеми з електроенергією.

Ситуація є критичною, особливо в центральних та північних частинах країни. У столиці вводяться спеціальні графіки аварійних відключень світлофорів. Укренерго змушені розпочати екстрені відключення світла для збалансування енергосистеми та уникнення аварій.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Цитата автора сайту: “Ситуація є критичною. Найбільше влучань зафіксовано в центрі та на півночі країни. В столиці ситуація вкрай важка, вводяться спеціальні графіки аварійних відключень. Укренерго вимушені розпочати екстрені відключення світла для збалансування енергосистеми та уникнення аварій. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють. Споживайте електроенергію помірно і тримаймося! Терористи все одно будуть переможені”.

Джерело: vn.20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *