• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Вінниця стикається з почастими вибухами

ВідФролова Марія

Лип 10, 2024
Вінниця стикається з почастими вибухами

Триває неспокійна ніч в місті Вінниця та області, де почулися вибухи, повідомляють кореспонденти Суспільного. Це призвело до оголошення повітряної тривоги, що спричинило загальне занепокоєння серед місцевого населення. Згідно з попередніми даними, відповідальністю за ці вибухи може бути протиповітряна оборона. Ситуація не тільки в Вінниці, але і в інших регіонах України залишається нестабільною, оскільки повітряна тривога продовжує лунати. Наразі трапився також не ідентифікований іранський безпілотник, що підняв хвилю занепокоєння серед населення. Але влада активно працює над протидією цим новим та загрозливим обставинам, намагаючись забезпечити безпеку міста та населення. Наголошується на необхідності дотримання правил безпеки, слідкування за офіційними повідомленнями та перебування у захисних спорудах. Однак, тим самим, закликається до обережності та обачності у всіх діях, проявлення дисципліни і залишання розсудливим, дотримуючись правила “двох стін”.

Триває неспокійна ніч.

повідомляють кореспонденти Суспільного.

У місті та області оголошена повітряна тривога.

Telegram та Viber.

У Вінниці почулися вибухи, оголошена повітряна тривога

У Вінниці вночі були почуті звуки вибухів, повідомляють кореспонденти Суспільного. Місто та область перебувають під повітряною тривогою. За попередньою інформацією, це може бути робота протиповітряної оборони.

Повітряна тривога триває в Україні

Повітряна тривога продовжує лунати в різних частинах України. У соціальних мережах з’явилися повідомлення про атаку іранських безпілотників, але наразі немає детальної інформації щодо цього. Зазначається, що проводиться активна робота з протидії цим загрозам.

Вибухи продовжуються у Вінниці

Другої ночі мобільний додаток повідомив про повторні вибухи у Вінниці. Ситуація залишається напруженою, і триває активна робота по забезпеченню безпеки міста.

Висновок

У Вінниці тривають вибухи, що спричинили оголошення повітряної тривоги. Ситуація залишається нестабільною, і влада займається протидією цим загрозам. Необхідно дотримуватися правил безпеки та слідкувати за офіційними повідомленнями. Будьте обережні та залишайтесь в укриттях, дотримуючись правила “двох стін”.

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You missed