• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Україна в стані тривоги через запуск ворогом ракет “Калібр” та “Кинджал”

ВідФролова Марія

Кві 10, 2024
Україна в стані тривоги через запуск ворогом ракет “Калібр” та “Кинджал”

Ракетна небезпека: тривога оголошена по всій Україні

Страх вражає кілька регіонів України, включаючи Вінницьку, Хмельницьку та Житомирську області, але Одеська область залишається неушкодженою. Запоріжжя стало мішенню російських налітів. Небезпека зазнала певних відбоїв, але ракетна загроза все ще існує.

Українські Повітряні сили попереджають про ракети, що надходять у різні області, а також про стрілянину з боку Білорусі. Незважаючи на це, Україна має систему протиповітряної оборони, яка може вразити наступаючі ракети. Напади зачасту підігріваються запуском МіГ-31К російськими військами, чому важливо не проходити повз тривогу і слідкувати за останньою інформацією.

Будьте пильними та слідкуйте за актуальною інформацією, оскільки ситуація може змінитися в будь-яку мить.

Ракетна небезпека охопила кілька регіонів України, за винятком Одеської області. Росіяни вдарили по околицях Запоріжжя. Тривога оголошена по всій країні, але поступово відбої йдуть по областях. Повітряні сили повідомили про ракети, що приближаються до різних областей, включаючи Вінницьку, Хмельницьку, Житомирську та інші. Ракети також запущені з Білорусі. Україна має засоби протиповітряної оборони, які здатні збити ракети. Ворог часто підіймає МіГ-31К в повітря, тому важливо не ігнорувати тривогу і слідкувати за актуальною інформацією. Заголовок статті: “Ракетна небезпека: тривога оголошена по всій Україні”. Цитата автора сайту: “Будьте пильні та слідкуйте за актуальною інформацією, оскільки ситуація може змінитися в будь-яку мить”.

Джерело: 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *