• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінницькій області більше мільйона людей користуються застосунком «Повітряна тривога»

ВідФролова Марія

Лют 9, 2024
У Вінницькій області більше мільйона людей користуються застосунком «Повітряна тривога»

У Вінницькій області та по всій території України, крім анексованого Криму, 9 листопада з 12.59 до 14.57 години через ймовірну ворожу загрозу вчергове була оголошена повітряна тривога. В нашій області застосунком «Повітряна тривога» користується понад мільйон споживачів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник начальника Вінницької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTО) Андрій Кавунець.

«Якраз пролунав відбій – і я вирішив подивитись скільки користувачів застосунку «Повітряна тривога» у нас в області – виявилось, що ця кількість вже більше мільйона, а саме 1 033 143 користувача!

Така популярність застосунку – найбільш яскраве підтвердження ефективності використання цифрових рішень задля безпеки людей. Ідея Степана Танасійчука створити максимально простий застосунок для оповіщення про небезпеку дозволила буквально на другу добу почати тестування і в максимально стислі терміни випустити офіційний реліз, що забезпечило вчасне інформування практично по всій території країни», – зазначив Андрій Кавунець.

Він також відмітив, що зараз в застосунку є багато іншого корисного:

  • мапа тривог (по якій видно і час оголошень/відбою та тривалість тривог)
  • рекомендації як діяти у випадку тієї чи іншої небезпеки
  • інформація про надання першої домедичної допомоги.

Якщо ви ще не маєте цього застосунку – скачуйте. Але найголовніше – не нехтуйте небезпекою, спускайтесь в укриття.

Посилання для скачування:

Android: https://play.google.com/store/apps/details…

IOS: https://apps.apple.com/ua/app/id1611955391

HarmonyOS: https://appgallery.huawei.com/app/C105687609

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Оголошення повітряної тривоги в Вінницькій області та по всій Україні, окрім анексованого Криму, є показником того, що безпека громадян є найважливішим пріоритетом для влади. За даними заступника начальника Вінницької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Андрія Кавунця, багато споживачів використовують застосунок “Повітряна тривога” – більше мільйона користувачів лише у Вінницькій області. Це свідчить про ефективну і популярну систему оповіщення.

Ідея створення простого застосунку для оповіщення про небезпеку, започаткована Степаном Танасійчуком, виявилась успішною. Завдяки цьому, розробка і тестування зайняли найкоротший термін, а сама програма стала доступною для використання для всіх жителів України. Як зазначив Андрій Кавунець, в застосунку також присутні корисні додаткові функції, такі як мапа тривог, рекомендації щодо дій в небезпечних ситуаціях та інформація про надання першої медичної допомоги.

Ця інформація є важливою для того, щоб громадяни могли швидко та ефективно реагувати на небезпеку. Застосунок є доступним для скачування на платформах Android, IOS і HarmonyOS. Зважаючи на наступну тривогу, важливо не нехтувати небезпекою і вчасно знаходити укриття. Поруч із застосунком «Повітряна тривога» також рекомендую підписатися на новини у зручному форматі через Telegram-канал Вінниця.info.

Джерело: vinnitsa.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *