• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Розклад руху поїздів Укрзалізниці під час повітряної тривоги

ВідФролова Марія

Кві 8, 2024
Розклад руху поїздів Укрзалізниці під час повітряної тривоги

Пасажирські поїзди Укрзалізниці забезпечують безпеку та продовжують курсувати за графіком навіть під час повітряної тривоги. Інформація від залізничників підтверджує, що евакуаційні та медичні та інші поїзди, включаючи Kyiv City Express та Dnipro City Express, також працюють за графіком. Пасажири мають можливість садитися в поїзди через підземні переходи та очікувати на рейси в укриттях. Якщо пасажирам не вдалося потрапити на потяг через тривалу повітряну тривогу, їх допустять на наступні рейси з аналогічним напрямком. Щоб допомогти знайти вільні місця, Укрзалізниця пропонує звертатися до онлайн-підтримки у месенджерах або за телефоном. Таким чином, пасажирські поїзди Укрзалізниці надають зручну опцію для пасажирів під час повітряної тривоги.

Пасажирські поїзди Укрзалізниці курсують за графіком під час повітряної тривоги

Згідно з інформацією залізничників, пасажирські, евакуаційні, медичні та інші поїзди Укрзалізниці, включаючи Kyiv City Express та Dnipro City Express, продовжують курсувати за графіком під час повітряної тривоги.

Посадка та висадка пасажирів здійснюється через підземні переходи, якщо такі є, а очікування на рейси обов’язково проводяться в укриттях.

Нагадуємо пасажирам, які не встигли на потяги через тривалу повітряну тривогу в різних регіонах, що провідники та стюарди Укрзалізниці допустять їх на наступні рейси з аналогічним напрямком протягом доби.

Якщо вам потрібна допомога знайти вільні місця на таких рейсах, зв’яжіться з онлайн-підтримкою у месенджерах (Viber, Telegram, Facebook, Apple Messages), застосунку або за телефоном 0 800 503 111, – повідомили в Укрзалізниці.

Вінниця.info, фото ілюстративна

Заголовок автора сайту: Пасажирські поїзди Укрзалізниці продовжують курсувати за графіком під час повітряної тривоги

Висновок автора сайту: Пасажирські поїзди Укрзалізниці забезпечують безпеку та надають можливість пасажирам долучитись до наступних рейсів під час повітряної тривоги

Джерело: vinnitsa.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *