• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Ракетна небезпека: у Вінниці оголошена повітряна тривога 24 серпня

ВідФролова Марія

Бер 11, 2024
Ракетна небезпека: у Вінниці оголошена повітряна тривога 24 серпня

Сьогодні, 24 серпня 2023 року, у Вінниці знову лунає звук сирени. Повітряну тривогу на Вінниччині оголосили о 15:28, усіх мешканців регіону закликали бути обережними та зайняти найближче укриття.

Масштабна повітряна тривога у День Незалежності оголошена по всій території України. Як пояснили у Повітряних Силах ЗСУ, причиною є активність ворожої авіації на території рф. 

“Увага! Вся Україна – ракетна небезпека!  Зафіксовано зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка Нижньогородської області. Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги!”, – закликають у ПС ЗСУ.

Нагадуємо, що МіГ-31К може бути носієм балістичних ракет типу “Калібр”.

О 16:26 відбій загрози у Вінницькій області.

Ситуація, яка сталася сьогодні у Вінниці, може бути дуже тривожною для мешканців регіону. Оголошення повітряної тривоги в День Незалежності та на території всієї України свідчить про серйозні загрози, з якими країна стикається. Звук сирени та заклики про укриття роблять ситуацію ще більш напруженою та тривожною.

Повітряна тривога була оголошена через активність ворожої авіації на території Російської Федерації, конкретно зліт МіГ-31К. Цей літак є носієм балістичних ракет типу “Калібр”, що створює ще більшу загрозу для безпеки України.

Реакція Повітряних Сил ЗСУ на цю загрозу вражає – вони швидко реагували та оголосили повітряну тривогу по всій країні. Це свідчить про готовність та професіоналізм українських військових. Необхідно підкреслити, що безпека громадян є високим пріоритетом для української влади та військових.

Відбій загрози у Вінницькій області о 16:26 дає певну спокійність мешканцям регіону, але все ж це не означає, що загроза повністю зникла. Є ймовірність, що подібні інциденти можуть повторитися в майбутньому, і нам потрібно бути готовими до цього.

Сподіваємося, що уряд і влада України вживуть всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки громадян, а також подальшого вдосконалення системи попередження та реагування на подібні загрози. Важливо, щоб українські військові продовжували тренуватися та розвивати свої навички, а також співпрацювали з партнерами з інших країн для зміцнення безпеки в регіоні.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *