• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Ракетна атака росіян по Україні. На Вінниччині повітряна тривога тривала з ночі

ВідФролова Марія

Лют 12, 2024
Ракетна атака росіян по Україні. На Вінниччині повітряна тривога тривала з ночі

Росія здійснила черговий масований запуск ракет по території України 9 березня. На Вінниччині з 02.17 години оголошена повітряна тривога.

«До кінця повітряної тривоги залишайтесь в укриттях! Ворог знову атакує об’єкти критичної інфраструктури по всій країні. Сили Оборони і всі служби працюють», – закликав начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Правоохоронці нагадують – зберігайте інформаційну тишу.

Ситуація по Україні станом на 07.07 годину.

Київ.

«Вибухи в Голосіївському районі столиці. Всі служби слідують на місце. Детальніше – згодом», – повідомив мер столиці Віталій Кличко щ 06.25.

Пізніше Кличко додав: «Через ракетну атаку енергетики застосували технологічні екстрені відключеня енергопостачання в столиці. Наразі без світла приблизно 15% споживачів».

07.14. Ще один вибух у столиці. Святошинський район. Всі служби прямують на місце. Горять автівки в дворі одного з житлових будинків, – Віталій Кличко.

Харківщина.

«Ворог завдав біля 15 ударів по місту і області. Під прицілом окупантів знову об‘єкти критичної інфраструктури. Попередньо, є влучання у приватний житловий будинку на Харківщині. Інформація щодо постраждалих і масштабів руйнувань уточнюється.

Загроза повторних ударів зберігається! Залишайтеся в укриттях!», – повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов о 04.24.

Одеса.

Ворог вдарив по об’єкту енергетичної інфраструктури.

«Пошкоджені кілька житлових будинків, але найголовніше, що немає постраждалих. Превентивно у місті було вимкнено електроенергію. Наразі не можемо говорити, що на ранок буде працювати електротранспорт, але пересування містом буде”, – сказав речник оперативного штабу Одеської ОВА в ефірі «Ми-Україна».

Вибухи було чутно в Дніпрі, на Кіровоградщині, Тернопільщині, Житомирщині, в Івано-Франківській області.

15 потягів затримуються.

«У зв’язку з ворожою атакою по об’єктах енергетичної інфраструктури, маємо низку знеструмлених ділянок по країні, задіяно резервні тепловози», – повідомляє Укрзалізниця.

З-поміж 98 рейсів Укрзалізниці 5 затримуються на понад 1 годину, ще 10 – на понад 30 хвилин. Зокрема:

 • №191/192 Краматорськ Одеса +2:51
 • №7/8 Одеса Харків +2:42
 • №91/92 Харків Одеса +2:31
 • №53/54 Одеса Дніпро +2:23
 • №29/30 Ужгород Київ +1:54
 • №7/8 Чернівці Київ +1:52
 • №43/44 Київ Івано-Франківськ +1:38
 • №95/96 Рахів Київ +1:17
 • №23/24 Хелм Київ +1:14
 • №31/32 Перемишль Запоріжжя +1:11
 • №119/120 Львів Запоріжжя +0:55
 • №77/78 Одеса Ковель +0:51
 • №749/750 Київ Відень +0:40
 • №45/46 Харків Ужгород +0:32
 • №3/4 Запоріжжя Ужгород +0:30

«Усі вокзали працюють на висадку-посадку через підземні переходи, де є така можливість, а Фортеці незламності з резервним живленням готові приймати гостей весь день. Всіх пасажирів, які через повітряну тривогу спізняться на свої ранкові рейси, ми вже традиційно приймемо на борту наступних рейсів аналогічного напрямку протягом доби за тими ж квитками.

Київська кільцева електричка продовжує курсувати чітко за графіком і – нагадуємо – має зупинки біля трьох важливих вузлів з пересадкою на поїзди далекого сполучення: Київ-Пасажирський, Дарниця і Святошин», – зазначено в повідомленні.

О 07.50 – на Вінниччині був відбій тривоги.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Росія здійснила черговий масований запуск ракет по території України 9 березня, що спричинило прийняття низки заходів безпеки та екстреного реагування в різних регіонах країни, таких як Вінниччина, Київ, Харківщина та Одеса.

Повітряна тривога та атаки на об’єкти критичної інфраструктури

З початку ракетного удару, на Вінниччині була оголошена повітряна тривога, і мешканцям було закликано залишатись в укриттях. Слова начальника Вінницької ОВА, Сергія Борзова, свідчать про серйозність ситуації та активну роботу сил оборони та всіх служб.

Аналогічно, у Києві оголошено повстання та зараховано вибухи в Голосіївському районі столиці. Мер Віталій Кличко повідомив про технологічні екстрені відключення енергопостачання в столиці через ракетну атаку, яка спричинила збій електропостачання у 15% споживачів.

У Харківській області також зафіксовані удари ворога по місту та області, з прямим наслідком для об’єктів критичної інфраструктури. Завдання окупантів були прицілом навмання, і поки що, інформація щодо постраждалих та масштабу руйнувань уточнюється.

Також один із об’єктів енергетичної інфраструктури постраждав в Одесі, але щасливо немає жодних постраждалих. Хоча було вимкнено електроенергію і не визначено чи буде працювати електротранспорт на наступний день, пересування містом буде продовжуватись.

Наслідки атаки на енергетичну інфраструктуру та транспорт

Внаслідок атаки, руйнувань та незручностей спостерігається по всій країні. Зокрема, в різних областях затримуються потяги, зберігаються знеструмлені ділянки, а цивільний транспорт, у тому числі автобуси та метро, можуть бути призупинені чи змінені протягом дня.

Укрзалізниця повідомила про затримку ряду поїздів з першоджерелом електроенергії. Це створює незручності для пасажирів, які планували подорож. Проте, компанія забезпечує надання аналогічних рейсів для вже придбаних квитків.

Також повідомлення уточнює, що київська кільцева електричка продовжує працювати за графіком, надаючи можливості для пересадок на поїзди далекого сполучення в Києві.

Стрімке реагування та поступове відновлення

Завдяки швидкому реагуванню на атаки та забезпеченню безпеки населення, тривалість повітряної тривоги в Вінниччині була обмежена, і мешканці відновили звичайний режим життя.

Також, незважаючи на руйнування та затримки в транспорті, державні органи забезпечують безпеку пасажирів та намагаються максимально їх врахувати в плануванні наступних рейсів та пересуванні містом.

Ситуація залишається досить напруженою, і можливість повторних атак не виключена. Тому важливо залишатись обережними і дотримуватись вказівок правоохоронних органів, щоб забезпечити свою безпеку.

Джерело: vinnitsa.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *