• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Причини масштабної повітряної тривоги в Україні (оновлено)

ВідФролова Марія

Чер 10, 2024
Причини масштабної повітряної тривоги в Україні (оновлено)

Стаття повідомляє про оголошення повітряної тривоги на Вінниччині через ракетну небезпеку, що викликала зліт двох бортів МіГ-31К з аеродрому Саваслейка Нижньогородської області. Мешканцям рекомендується пройти в укриття та дотримуватись інструкцій до закінчення тривоги. Стаття закликає бути обережними та слідкувати за оновленнями щодо цієї ситуації.

Оголошено повітряну тривогу на Вінниччині через ракетну небезпеку

Повітряні Сили ЗС України повідомляють про оголошення повітряної тривоги на Вінниччині, пов’язаної з ракетною небезпекою. Зафіксовано зліт двох бортів МіГ-31К з аеродрому Саваслейка Нижньогородської області, тому мешканців просять пройти в укриття до сигналу вібою.

Повітряні Сили також сповістили про зліт ще одного МіГ-31К з аеродрому Саваслейка Нижньогородської області. О13:21 оголошено відбій повітряної тривоги на Вінниччині.

Це серйозна ситуація, яка вимагає уваги. Мешканцям рекомендується дотримуватись інструкцій та пройти в укриття до закінчення тривоги. Збережіть спокій і будьте обережні.

Заключні думки

Ця стаття надає важливу інформацію про оголошення повітряної тривоги на Вінниччині через ракетну небезпеку. Зараз важливо дотримуватись інструкцій та забезпечити свою безпеку. Будьте обережні та слідкуйте за оновленнями щодо цієї ситуації.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *