• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Причина лунання сирени повітряної тривоги у Вінниці названа Повітряними Силами

ВідФролова Марія

Кві 21, 2024
Причина лунання сирени повітряної тривоги у Вінниці названа Повітряними Силами

У Вінницькій області виникла серйозна загроза з боку застосування балістичного озброєння з північно-східного напрямку. Оголошена повітряна тривога, яка вимагає від мешканців області дотримуватись певних заходів безпеки. Важливо не ігнорувати сигнали тривоги і відразу шукати укриття до її скасування. Застосування балістичного озброєння становить серйозну загрозу і вимагає від нас усієї обережності та дотримання інструкцій безпеки. Повітряна тривога є серйозним сигналом про можливу небезпеку, тому ми повинні бути пильними і дотримуватись всіх рекомендацій з безпеки.

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через застосування балістичного озброєння, повідомляють Повітряні Сили ЗС України.

Увага! Загроза застосування балістичного озброєння з північно-східного напрямку в областях, де оголошена повітряна тривога.

Важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та залишатись в укриттях до сигналу відбою.

Цитата автора сайту:

Застосування балістичного озброєння створює серйозну загрозу для нашої області. Важливо дотримуватись інструкцій та залишатись в безпеці до закінчення тривоги.

Висновок автора сайту:

Повітряна тривога на Вінниччині є серйозним сигналом про можливу небезпеку. Будьте обережними та дотримуйтесь всіх рекомендацій з безпеки.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *