• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряні Сили повідомили про тривогу та розкрили причину: подробиці (оновлено)

ВідФролова Марія

Лип 4, 2024
Повітряні Сили повідомили про тривогу та розкрили причину: подробиці (оновлено)

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через загрозу ракетної небезпеки. Повітряні Сили ЗС України повідомляють про активність ворожої тактичної авіації на східному напрямку, що створює загрозу застосування авіаційних засобів ураження. Звуки сигналу повітряної тривоги знову лунають у місті, спалахнула паніка серед мешканців. Відбій сигналу оголошено, але тривога відновилась через загрозу балістичного озброєння. Повітряна тривога є серйозним сигналом, який необхідно дотримуватись. Всім рекомендується залишатись в укриттях та не ігнорувати цей сигнал до отримання сигналу відбою. У такі непрості часи важливо зберігати спокій та дотримуватись всіх інструкцій.

Оголошено повітряну тривогу на Вінниччині через ракетну небезпеку

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через загрозу ракетної небезпеки, повідомляють Повітряні Сили ЗС України.

Застосування авіаційних засобів ураження можливе

У повідомленні Повітряних Сил ЗС України зазначено, що спостерігається активність ворожої тактичної авіації на східному напрямку, що створює загрозу застосування авіаційних засобів ураження.

Знову лунають звуки сирени через загрозу балістичного озброєння

О 9:28 оголошено відбій повітряної тривоги, але о 9:31 знову лунають звуки сирени. Зараз відомо, що ця тривога пов’язана із загрозою застосування балістичного озброєння.

Важливо дотримуватись сигналів повітряної тривоги

Повітряна тривога є серйозним сигналом, який необхідно враховувати. Всім людям старше 21 року рекомендується не ігнорувати цей сигнал та залишатись в укриттях до отримання сигналу відбою.

Заключні слова автора сайту

“Увага! Спостерігається активність ворожої тактичної авіації на східному напрямку! Загроза застосування авіаційних засобів ураження!”, – повідомляють Повітряні Сили ЗС України.

Дотримуйтесь сигналів повітряної тривоги та зберігайте спокій у ці непрості часи.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *