• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога оголошена у Вінниці 15 серпня

ВідФролова Марія

Тра 24, 2024
Повітряна тривога оголошена у Вінниці 15 серпня

Сьогодні, 15 серпня, у Вінниці виникла надзвичайна ситуація, яка стала причиною повітряної тривоги. О 15:26 мешканці області отримали заклик зайняти найближче укриття, оскільки ця повітряна тривога охопила всю територію України. Виправданням для цього заклику є активність ворожої авіації на території Російської Федерації. Повітряні Сили ЗСУ повідомляють, що зафіксовано зліт ворожих МиГ-31 з аеродрому Саваслейка. Незабаром, о 16:28, повітряна тривога була скасована на Вінниччині. Однак, безпека населення є пріоритетом влади, тому мешканці області мають завжди бути готовими до подібних ситуацій і шукати укриття для забезпечення своєї безпеки.

Повітряна тривога в Вінниці: мешканці закликані шукати укриття

Сьогодні, 15 серпня, у Вінниці знову лунає звук сирени. О 15:26 оголошено повітряну тривогу, і мешканці області отримали заклик зайняти найближче укриття.

Повітряна тривога по всій Україні

Ця повітряна тривога охопила всю територію України.

Повітряні Сили ЗСУ пояснюють, що це пов’язано з активністю ворожої авіації на території РФ: “Увага! Зафіксовано зліт ворожих МиГ-31 з аеродрому Саваслейка!”

О 16:28 повітряна тривога була скасована на Вінниччині.

Цитата автора сайту: “Безпека населення є нашим пріоритетом”

Висновок автора сайту: Повітряна тривога в Вінниці викликана активністю ворожої авіації на території РФ. Мешканці області мають бути готові до таких ситуацій і шукати укриття для своєї безпеки.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *