• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога на Вінниччині: з чим вона пов’язана (оновлено)

ВідФролова Марія

Бер 16, 2024
Повітряна тривога на Вінниччині: з чим вона пов’язана (оновлено)

<!–td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}–>

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу. Повітряні Сили ЗС України повідомляють, що вона пов’язана із ракетною небезпекою.

<!–td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}–>

“Увага! Вся Україна – ракетна небезпека! Зафіксовано зліт МіГ-31К з аеродрому Моздок!”, – йдеться у повідомленні.

<!–td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}–>

Важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та залишатись в укриттях до сигналу відбою.

О 13:26 відбій ракетної небезпеки на Вінниччині.

О 20:28 Повітряні Сили сповістили про повітряну тривогу. За наявною інформацією вона пов’язана із загрозою ударів ворожими дронами-камікадзе.

“Увага! “Шахеди” на Миколаївщині, Одещині, Кіровоградщині  прямують на Вінниччину, Черкащину”, – повідомляє прес-служба Повітряних Сил ЗС України.

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через ракетну небезпеку, що припускає наявність українського МіГ-31К на аеродромі Моздок. Ця новина викликає загрозу не лише для мешканців Вінниччини, але й для всієї України. У таких ситуаціях важливо діяти обережно та дотримуватись інструкцій Повітряних Сил ЗС України.

Оперативна інформація повідомляє про наявність загрози ударів ворожими дронами-камікадзе на Вінниччині, а також на Миколаївщині, Одещині і Кіровоградщині. Це наступний рівень загрози, який потребує підвищеної пильності та заходів безпеки в цих регіонах.

Зважаючи на цю нову загрозу, слід чекати додаткової інформації та можливих дальших розслідувань щодо джерела ракетної небезпеки та його намірів. Варто зауважити, що цей інцидент стався в контексті зростаючої напруженості в Україні та на Донбасі, тому можлива причина цього повідомлення – прихована підготовка до наступу ворога або дестабілізація ситуації.

Очевидно, що Повітряні Сили ЗС України активно працюють над нейтралізацією цієї небезпеки та забезпеченням безпеки населення. У зв’язку з цим, громадяни повинні поважати інструкції військових та дотримуватися заходів безпеки, які можуть зберегти їхні життя та здоров’я.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *