• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Оновлення застосунку “Повітряна тривога”: додали нові функції, зокрема сповіщення про підвищену загрозу

ВідФролова Марія

Бер 20, 2024
Оновлення застосунку “Повітряна тривога”: додали нові функції, зокрема сповіщення про підвищену загрозу

В Україні оновили застосунок “Повітряна тривога”. Ця версія дозволяє отримати додаткову інформацію про загрозу.

Оновлений застосунок “Повітряна тривога” дозволить українцям отримувати додаткову інформацію про ракетну загрозу в їхньому регіоні.

Про це розповів речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 29 лютого.

“Я не можу не сповістити людей про те, що з’явилася оновлена версія додатка “Повітряна тривога”. Власне фахівцям Повітряних сил спільно з розробниками додатка вдалося розробити безпечний алгоритм, який дозволить отримати інформацію щодо регіону де ви знаходитеся”, – розповів він.

Так, за словами Ігната, відтепер якщо ввести в застосунок свій регіон, там з’явиться додаткова інформація щодо “підвищеної тривоги”.

“Це коли вже входить в повітряний простір певний [ворожий] об’єкт і там буде звучати додаткова інформація”, – пояснив він.

Як скористатися оновленням додатка

Аби отримати додаткові функції, потрібно оновити застосунок до останньої версії, а далі вже налаштувати його, як зручно. Але спікер Повітряних сил наголосив, що “не варто на додаток розраховувати як на панацею”.

“Треба теж дивитися на інші джерела інформації як-от наш Telegram-канал чи WhatsApp, де ми ведемо, треба теж дивитися на ці сповіщення”, – зауважив він.

Нагадаємо, мобільний застосунок “Повітряна тривога” розробило Міністерство цифрової трансформації. Він призначений для повідомлення про тривоги та воєнну ситуацію в населених пунктах України. Застосунок не вимагає реєстрації, не збирає жодних персональних даних про користувача або інформації про геолокацію.

Українські Повітряні сили представили оновлений застосунок “Повітряна тривога”, який дозволяє користувачам отримувати більше інформації про ракетну загрозу в їхньому регіоні. Це оновлення є важливим кроком у поліпшенні безпеки та захисту громадян України.

Застосунок “Повітряна тривога” був розроблений спільно з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України та Міністерством цифрової трансформації. Його оновлення передбачає введення свого регіону, щоб отримати додаткову інформацію щодо “підвищеної тривоги”. Це дуже корисна функція, оскільки допомагає користувачам бути свідомими про потенційні загрози в їхньому навколишньому середовищі.

Проте, Юрій Ігнат, речник Командування Повітряних Сил ЗСУ, зазначив, що застосунок “Повітряна тривога” не є панацеєю для отримання інформації про безпеку. Він рекомендує також спостерігати інші джерела інформації, такі як Telegram-канал та WhatsApp, де Повітряні сили розміщують свої сповіщення.

Цей оновлений застосунок є ще одним важливим кроком України в покращенні безпеки своїх громадян. Він надає українцям більше можливостей бути свідомими про потенційні загрози і приймати необхідні заходи для забезпечення своєї особистої безпеки.

Джерело: cvd.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *