• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Оголошено повітряну тривогу на Вінниччині: мешканців закликають шукати укриття

ВідФролова Марія

Чер 24, 2024
Оголошено повітряну тривогу на Вінниччині: мешканців закликають шукати укриття

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через можливу загрозу ракетним нападом з північно-східного напрямку, повідомляють Повітряні Сили ЗС України. Загроза застосування балістичного озброєння стала причиною активації тривоги, що вимагає від населення дотримуватись сигналів та перебувати в укриттях до отримання повідомлення про відбій тривоги. Ця ситуація на Вінниччині є серйозною, тому важливо ретельно слідувати інструкціям та займати безпечні місця до відбиття загрози.

Оголошено повітряну тривогу на Вінниччині через ракетну загрозу

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через потенційну ракетну загрозу, повідомляють Повітряні Сили ЗС України. Згідно з офіційним повідомленням, існує загроза застосування балістичного озброєння з північно-східного напрямку.

О 15:14 оголошено відбій повітряної тривоги на Вінниччині. Важливо дотримуватись сигналів повітряної тривоги та перебувати в укриттях до сигналу про відбій.

Цитата автора сайту:

“Увага! Загроза застосування балістичного озброєння з північно-східного напрямку”, – повідомляють Повітряні Сили ЗС України.

Висновок автора сайту:

Повітряна тривога на Вінниччині оголошена через потенційну ракетну загрозу з північно-східного напрямку. Важливо слідувати інструкціям та перебувати в укриттях до сигналу про відбій.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *