• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Хмельниччині та на Вінниччині сталися вибухи

ВідФролова Марія

Лют 15, 2024
На Хмельниччині та на Вінниччині сталися вибухи

Людей просять перебувати в укриттях.

Під час повітряної тривоги 11 серпня на Хмельниччині та на Вінниччині було чутно звуки вибухів.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

На Хмельниччині та Вінниччині тривогу було оголошено о 09:50. О 10:02 Повітряні сили закликали мешканців кількох областей не нехтувати сигналами небезпеки.

“Житомирська, Вінницька, Хмельницька – в укриття”, – наголосили у Командуванні. 

Тим часом голова Тернопільської ОВА Володимир Труш повідомив про ракети у повітряному просторі сусідніх областей.

Нагадаємо, в Україні зранку 11 серпня було оголошено масштабну повітряну тривогу. Повідомлялося про ракетну небезпеку. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

У 11 серпня в Україні виникла повітряна тривога в Хмельниччині та Вінниччині, пов’язана з чутними звуками вибухів. Повітряні сили закликали мешканців цих областей приховуватись в укриття. Наразі немає точної інформації про джерело вибухів, але голова Тернопільської Окружної адміністрації Володимир Труш повідомив, що ракети були помічені у повітряному просторі сусідніх областей.

Ця повітряна тривога створила хвилювання серед населення та поширилась швидко у соціальних мережах та ЗМІ. Вона може мати серйозні наслідки як для мирного населення, так і для військових владосподарювань та інфраструктури в цих регіонах. Участий України в збройному конфлікті на сході країни створює підставу для спекуляцій щодо можливої причетності противників або небажаної дії організацій.

Також варто згадати, що така повітряна тривога під час збройних конфліктів є досить поширеною практикою. Вона має на меті попередження населення про небезпеку та заклик до приховування. При цьому роль ЗМІ та соціальних мереж як посередників інформації стає надзвичайно важливою. Швидке поширення новини та можливість створення паніки серед населення можуть мати серйозні наслідки для суспільства.

Далі буде важливо стежити за розвитком ситуації та отримувати достовірну інформацію про події. Запобігання поширенню паніки та розповсюдженню фейків є пріоритетним завданням влади та ЗМІ.

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *