• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Закінчилася третя повітряна тривога на Львівщині за добу

ВідФролова Марія

Тра 24, 2024
Закінчилася третя повітряна тривога на Львівщині за добу

Стаття розповідає про з’явлення трьох повітряних тривог у Львівській області, пов’язаних з підняттям у повітря російського літака МіГ-31К. Перша тривога була оголошена в обідню пору і тривала 20 хвилин, друга тривога – о 20.19 і тривала дві години, а третя тривала близько пів години. В статті наводиться посилання на карту повітряних тривог та зазначається, що тривоги були оголошені через підняття МіГ-31К, який є носієм аеробалістичних ракет “Кинджал”. Читачам пропонується слідкувати за терміновими повідомленнями на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook.

22:59 24 травня 2024 р.

Сигнал про закінчення повітряної тривоги у Львівській області пролунав о 22.59.

Про це DailyLviv.com повідомляє з покликанням на карту повітряних тривог. Третя повітряна тривога тривала майже пів години. 

Другу повітряну тривогу оголошували на Львівщині о 20.19. Вона була пов’язана з підняттям у повітря російського МіГ-31К, який є носієм аеробалістичних ракет “Кинджал”.

А сьогодні в обідню пору перша повітряна тривога на Львівщині тривала 20 хвилин. Її також оголосили через зліт з російського аеродрому “Саваслейка” літака МіГ-31К.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *