• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Ракети в небі України. На Львівщині оголосили повітряну тривогу

ВідФролова Марія

Тра 30, 2024
Ракети в небі України. На Львівщині оголосили повітряну тривогу

У четвер, 30 травня, о 03:57 у Львові та області почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття. За даними Повітряних Сил, тривога охопила всю територію України через безпілотники та пуск крилатих ракет з літаків Ту-95МС. В статті будуть розглянуті події, що сталися внаслідок цієї тривоги, а також надані поради щодо заходів безпеки та захисту. Важливо дізнатися про поточну ситуацію та знати, як правильно поводитися в разі таких небезпечних ситуацій. Читайте статтю, щоб бути добре підготовленим і забезпечити себе та своїх близьких безпекою.

У четвер, 30 травня, о 03:57 у Львові та області почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття.

ОНОВЛЕНО: відбій оголосили о 05:13.

За даними Повітряних Сил, тривога охопила всю територію України через безпілотники та пуск крилатих ракет з літаків Ту-95МС.

О 03.51 на територію України в Сумській області влетіла перша група крилатих ракет, які рухаються в напрямку Полтавщини та Чернігівщини.

В 04.01 у Сумській області зафіксували другу групу російських ракет.

За даними голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, на Львівщині є загроза удару крилатими ракетами та бойовими безпілотниками.

Станом на 04.09 повітряні цілі зафіксовано у ряді центральних областей, зокрема, на Київщині вони рухались у південно західному напрямку та Полтавщині.

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: portal.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *