• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Ракетна загроза: Україною шириться повітряна тривога

ВідФролова Марія

Кві 24, 2024
Ракетна загроза: Україною шириться повітряна тривога

Стаття “Небезпека балістичного озброєння: Україна оголошує повітряну тривогу” розповідає про загрозу застосування балістичного озброєння в Україні. В останні дні, оголошена повітряна тривога в Києві та декількох областях, оскільки повітряні сили ЗСУ повідомили про ракетну загрозу. У повідомленні сил ЗСУ закликають людей прямувати до укриттів. Стаття також зазначає, що це вже друга повітряна тривога за день, оскільки загарбники продовжують обстрілювати українські міста. Нагадується про вибух, який стався під час попередньої повітряної тривоги в Харкові. Загалом, стаття наголошує на загрозі, з якою стикається Україна та необхідності заходів безпеки у національних містах.

Існує загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена тривога.

Повітряна тривога оголошена у Києві та низці областей.

Повітряні сили ЗСУ повідомляють про ракетну загрозу.

“Увага! Ракетна небезпека по всій території України! Зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка (Нижньогородська область). Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги!” – йдеться у повідомленні Повітряних сил ЗСУ.

Людей закликають прямувати до укриттів.

Зазначимо, що це вже друга повітряна тривога за день. Загарбники від самого ранку обстрілюють українські міста. Під обстрілом перебували Одеса, Херсон, Запоріжжя, Дніпро.

Нагадаємо, 20 квітня, під час попередньої повітряної тривоги у Харкові пролунав вибух

Читайте також провідні новини дня:

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *