• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога у Львівській області через швидкісну ціль

ВідФролова Марія

Чер 15, 2024
Повітряна тривога у Львівській області через швидкісну ціль

На початку червня 2024 року, Львівську область охопила повітряна тривога, коли в 6:02 пролунав сигнал про її початок. Згідно з інформацією від DailyLviv.com, яка посилається на карту повітряних тривог, це повідомлення отримано з повітряних сил Збройних Сил України, які попереджають про швидкісну ціль. Знаходячись у Львівській області, ця ціль може бути аеробалістичною ракетою “Кинджал”, яка становить загрозу для всіх регіонів України. Це вже другий випадок повітряної тривоги в районі, оскільки раніше, о 03:05, вже оголошували подібне попередження в усій Україні через запуски крилатих ракет з російських ТУ-95М. Начальник Львівського обласного військового аеропорту Максим Козицький та мер Львова Андрій Садовий повідомляли про ракету, яка летіла у напрямку Золочева та Львова. Щоб отримувати найновіші та найактуальніші повідомлення, рекомендуємо підписатися на канал DailyLviv.com у Telegramі та на Facebook.

06:06 14 червня 2024 р.

Сигнал про початок повітряної тривоги у Львівській області пролунав о о 6.02.

Про це інформує DailyLviv.com з покликанням на карту повітряних тривог.

Повітряні сили ЗСУ попереджають про швидкісну ціль. Ймовірно, це аеробалістична ракета “Кинджал”, яка становить загрозу для всіх регіонів України.

Нагадаємо, цієї ночі о 03.05 на Львівщині і в усій Україні вже оголошували повітряну тривогу. Сирени сповіщали про пуски крилатих ракет з російських ТУ-95М.

Начальник ЛОВа Максим Козицький і мер Львова Андрій Садовий повідомляли про ракету, яка летіла на Золочів і Львів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *