• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога на Львівщині у Страсну п’ятницю

ВідФролова Марія

Тра 4, 2024
Повітряна тривога на Львівщині у Страсну п’ятницю

Увага, мешканці Львівщини! Сьогодні о 15:07 запроваджена повітряна тривога в Львівській області. Швидко ця тривога поширилася по всій Україні. Повідомлення про початок тривоги отримали від Повітряних сил ЗСУ, що інформували про загрозу застосування авіаційних засобів ураження. Зокрема, російський літак МіГ-31К, який несе аеробалістичні ракети «Кинджал», став об’єктом обговорення. Ці ракети є важким викликом для української протиповітряної оборони. Мешканцям Львівщини нагадують про небезпеку, що пов’язана з цією активністю. За словами голови ЛОВА Максима Козицького, розгортання МіГ-31К може стати ракетною небезпекою для всієї України. Одночасно, міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон оголосив, що Львівщину переводять у жовту зону, що забезпечить легший доступ британцям до страховок для подорожей областю. Взагалі, ситуація наразі напружена, оскільки російська сторона веде підготовку до можливого ракетного удару, передислокуючи стратегічну авіацію. Слідкуйте за терміновими повідомленнями на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook. Ми будемо інформувати вас про новини.

15:10 3 травня 2024 р.

Сигнал про початок повітряної тривоги у Львівській області пролунав о 15.07.

Про це інформує DailyLviv.com з покликанням на карту повітряних тривог.

Дуже швидко повітряна тривога охопила всю Україну.

“Активність ворожої тактичної авіації, МіГ-31К! Є загроза застосування авіаційних засобів ураження для областей де оголошена повітряна тривога!” – попередили о 15.09 Повітряні сили ЗСУ.

Російський літак Міг-31К є носієм аеробалістичних ракет «Кинджал», які важко знищувати українській ППО.

О 15.11 мешканцям Львівщини нагадав про небезпеку начальник ЛОВА Максим Козицький: “Ракетна небезпека для Львівщини і всієї України повʼязана з активністю МіГ-31К”.

Нагадаємо, сьогодні у Львові Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон повідомив, що нині МЗС Великої Британії переведе Львівщину у так звану жовту зону. Це означає, що британцям, які мають бізнес у Львівській області, та потенційним інвесторам значно легше буде отримати страхівку для подорожей на Львівщину.

Під час візиту на Львівщину Міністр закордонних справ Великої Британії Камерон посадив у Львові робінію (відео).

Додамо, на рф триває ймовірна підготовка до ракетного удару. Росія передислокувала понад 10 десять бортів стратегічної авіації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *